Tanečná podložka X-PAD, PROFI Version Dance Pad - s garanciou výmeny 18 mesiacov (Full service)

Tanečná podložka X-PAD, PROFI Version Dance Pad - s garanciou výmeny 18 mesiacov (Full service)
PlayDance edition - česká tanečná hra PlayDance exkluzívne súčasťou balenia! Profesionálne odpružená tanečná podložka novej generácie - najlepšia tanečná podložka pre pripojenie k PC, ktorú sa dá v súčasnosti na trhu nájsť. Podložka s dlhou životnosťou pre extrémnu záťaž s výrazným plastickým prevedením šípok pre presnú orientáciu pri hre do štandardných aj diagonálnych smerov. Výrobce: DDR
Vaše cena73,70
Vaše cena bez DPH61,42
 
Dostupnost skladom
viac ako 100 ks
EAN8594170310516

Další varianty (zboží ve skupině)

Zvolte variantu podložky:

Predstavujeme Vám X-PAD, PROFI Version Dance Pad pre pripojenie k PC - divokú kartu z exkluzívnej kolekcie X-PAD. Po veľkom úspechu tanečnej podložky X-PAD, Extreme Dance Pad bola vyvinutá nová tanečná podložka s maximálnou životnosťou pre extrémnu záťaž, ktorá splňuje všetky nároky ako pre domáce, tak aj pre komerčné použitie.

 Čo od nej čakať?

X-PAD, PROFI Version Dance Pad je v súčasnosti bezkonkurenčne najlepšou tanečnou podložkou pre PC na trhu. Jedná sa o podložku kombinujúcu výhody softpadov a hardpadov. Z kategórie softpadov si odnáša veľmi príjemný a komfortný povrch, nehlučnú prevádzku a skladnosť. Z kategórie hardpadov potom vysokú nosnosť, extrémne veľkú životnosť a veľmi presné snímanie.

Súčasťou tanečnej podložky X-PAD, PROFI Version Dance Pad je špeciálne vyvinutá tvrdená molitanová výplň, ktorá hráčovi poskytuje dokonalú podporu pri tanci na podložke. Táto výplň šetrí kĺby hráča - tlmí nárazy a dopady, ale tak, že sa hráč do podložky neprepadá a nemôže teda dôjsť ku skresľovaniu výsledkov či diskomfortu pri pokročilejšej hre. Vďaka tejto špeciálne vyvinutej výplni je maximálne predĺžená životnosť, keďže takmer nedochádza k opotrebovávaniu snímačov. 

X-PAD, PROFI Version Dance Pad svojmu užívateľovi poskytuje pevnú oporu pre odrazy a pocit tanca na hardpadu. Samozrejmosťou sú plasticky vystužené a vyvýšené šípky pre presnú orientáciu na podložke.

Všetky rozmery zodpovedajú súčasným štandardom a požiadavkám na najvyššiu triedu tanečných podložiek a hier.

Pre koho je vhodná?

Vďaka špeciálnej ochrane snímačov pevne tvrdenou molitanovou výplňou, výstuhou šípok a vďaka precíznosti a ľahkosti snímania  je vhodná ako pre začínajúcich, tak aj veľmi pokročilých hráčov, ktorí podložku zaťažujú aj niekoľko hodín denne – zo všetkých ponúkaných podložiek na trhu práve X-PAD, PROFI Version Dance Pad znesie najvyššiu záťaž. Skvelo sa hodí  na klasické domáce použitie, večierky a iné akcie. Podložka nie je určená pre tanec v obuvi. 

Manipulácia a skladovanie

Vďaka svojej váhe a možnosti zloženia do malej krabice sa s podložkou ľahko a pohodlne manipuluje. Tanečná podložka je ľahká a najmä v rozloženej podobe veľmi skladná. Odpruženie možno jednoducho vyňať a spoločne s tanečnou podložkou zložiť na rozmer cca 35x43x25 cm. 

Čo je súčasťou balenia?

Súčasťou tohto balenia je najmodernejšia tanečná hra PlayDance - nová rýdzo česká tanečná hra určená nie len pre prevádzku s tanečnými podložkami rady X-PAD. Na trh ju po niekoľkoročnom vývoji uviedla firma VISO SPORT s.r.o., popredný výrobca a dodávateľ najpredávanejších tanečných podložiek na českom trhu.

Hra má mnoho nových unikátnych funkcií a ovládacích prvkov, ktoré doposiaľ žiadna z dostupných tanečných hier neponúkala. Ovládanie hry je intuitívne a prehľadné ako pre úplných začiatočníkov, tak aj pre pokročilých, ktorí od tanečnej hry vyžadujú viac než len hudbu a šípky. Samozrejmosťou je moderná grafika a nadčasový design, ktorý v súčasnosti postrádajú všetky zastarané tanečné hry. K tejto verzii hry je možné pripojiť až 4 tanečné podložky naraz.

V balení tiež nájdete tanečnú hru StepMania 3.9 (pre Windows) s možnosťou voľby medzi kvalitnou kompletnou českou verziou hry alebo anglickou verziou hry.

Súčasťou je aj legálna hudba (213 piesní rôznych žánrov), rovnako ako Inštalátor DDR.CZ, ktorý za vás spraví všetky nastavenia programu StepMania a PlayDance, pripraví podložky k okamžitému použitiu a pokiaľ budete chcieť, automaticky vám stiahne ďalšiu legálnu hudbu z internetu ZDARMA.

Podložka je dodávaná v exkluzívnom darčekovom balení, ktoré korešponduje s nadčasovým designom podložky.

Funguje podložka aj s inými operačnými systémami a tanečnými hrami?

Samozrejme áno. X-Pad, Profi Version Dance Pad je kompatibilný s PC (USB) a je vhodný pre použitie so všetkými tanečnými simulátormi ako napr. StepManiaDWI (Dance With Intensity), ale aj pre Dancing Stage a ďalšie DDR Dance Dance Revolution hry. Netreba žiadny driver (Plug&Play). 

Pre bezplatné stiahnutie programu StepMania pre Linux a MAC navštívte stránky www.stepmania.com, prípadne www.ddr.cz, kde nájdete podrobné české návody, ako spraviť inštalácie.

Pri nákupe tohto produktu v našom e-shope máte istotu, že kupujete kvalitný tovar s garanciou výmeny za nový kus. Pri tejto tanečnej podložke máte nie len zákonnú záručnú lehotu 24 mesiacov na výrobné závady, ale aj exkluzívnu 18 mesačnú garanciu* výmeny tovaru v prípade bežného opotrebovania.

Našli ste tanečnú podložku inde lacnejšie? Dôkladne sa informujte, či predajca garantuje výmenu podložky aj pri bežnom opotrebovaní. Upozorňujeme, že niektoré e-shopy predávajú tanečné podložky so zníženou životnosťou a to aj napriek tomu, že na to nie ste dopredu upozornený a vaše prípadné reklamácie nebudú uznané. Berte prosím na vedomie, že iba ak je priamo spomenutá garancia životnosti/výmeny za nový kus, možno uplatňovať počas tejto doby záruku na všetky závady.

 

 Parametre: 

 • veľmi vysoká životnosť

 • 18 mesačná garancia výmeny produktu pri bežnom opotrebovaní

 • vložená jeden palec hrubá špeciálne tvrdená molitanová výplň

 • výplň možno jednoducho vybrať a vymeniť

 • vystužené vyvýšené tlačidlá pre presnú orientáciu

 • podklad vyrobený z protišmykového materiálu

 • vysoká nosnosť

 • verzia s ôsmymi šípkami

 • celkom 10 aktívnych polí

 • netreba žiadne externé napájanie - napájané priamo z herného zariadenia

 • tichý chod (šípky pri stlačení nehučia)

 • Plug&Play (netreba žiadny driver)

 • adaptér pre USB (Windows, Linux, Mac)

 • rozmery zodpovedajúce súčasným svetovým štandardom

 

*Garancia životnosti s možnosťou výmeny za nový kus (prípadne bezplatnej opravy podložky, ak sa jedná o opraviteľnú závadu): v tomto predajnom režime garantujeme vysokú životnosť tanečnej podložky - životnosť výrobku v tomto predajnom režime je 18 mesiacov. Neznamená to však to, že po uplynutí tejto doby prestane výrobok fungovať (pri šetrnom zaobchádzaní v súlade s Návodom na obsluhu  zostane tanečná podložka funkčná niekoľko rokov). Táto doba iba vymedzuje garanciu bezchybnosti výrobku, kedy možno (pokiaľ bola podložka používaná v súlade s Návodom na obsluhu) reklamovať aj závady spôsobené bežným opotrebovaním (napríklad nefunkčnosť snímačov, poškodenie povrchu tanečnej podložky apod.). Po uplynutí tejto lehoty možno reklamovať iba výrobné závady.

Parametry

Délka kabelů v cm 180
Hmotnost (g) 3000 g
Kompatibilita USB
Konektor USB
Počet aktivních polí 10
Počet šipek 8
Povrchové provedení umělohmotná tkanina
vyztužené šipky
Velikost cca 95 cm x 82 cm x 2,5 cm
Protiskluzový podklad ano
Vložená výplň tvrzený molitan
Velikost šipky cca 26,5 cm x 20 cm
Typ taneční podložky Profi Dance Pad, PlayDance edition

Přidat komentář


Související produkty

Tanečná podložka X-PAD, Extreme Dance Pad

Tanečná podložka X-PAD, Extreme Dance Pad

PlayDance edition - česká tanečná hra PlayDance exkluzívne súčasťou balenia!...

skladom
viac ako 100 ks

38,80 €

včetně DPH
Detail zboží

Tanečná podložka X-PAD, Basic Dance Pad

Tanečná podložka X-PAD, Basic Dance Pad

PlayDance edition - česká tanečná hra PlayDance exkluzívne súčasťou balenia! Jedna...

skladom
viac ako 100 ks

27,20 €

včetně DPH
Detail zboží

Tanečná hra PlayDance ULTIMATE

Tanečná hra PlayDance ULTIMATE

Nová rýdzo česká tanečná hra určená pre používanie s tanečnými podložkami...

skladom
viac ako 100 ks

58,20 €

včetně DPH
Detail zboží

Kategorie zboží