Košík je prázdny
Kategorie zboží

Allegra COMFORT CZ 30tbl


Allegra je produkt s obsahom 200 mg l-tryptofánu a 2,5 mg vitamínu B6 v jednej tablete.
Vaša cena 16,70
Vaša cena bez DPH 13,92
 
Dostupnosť skladom
2 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Allegra je produkt s obsahom 200 mg l-tryptofánu a 2,5 mg vitamínu B6 v jednej tablete.

Balenie: 30 dražovaných tabliet

Allegra obsahuje esenciálne aminokyselinu L-tryptofán, ktorá je jedinou stavebnou látkou hormónu serotonínu, bez ktoré ľudské telo nevie serotonín vytvoriť.
L-tryptofán nevie ľudský organizmus vyrobiť, musí ho teda v dostatočnom množstve získavať z potravy. Vysoké množstvo tryptofánu obsahujú živočíšne bielkoviny, a to najmä tučné červené mäso alebo srvátka. Naproti tomu biele mäso alebo rastlinná strava obsahuju tryptofánu minimum. Dnešná strava, ktorá je odporúčaná ako vhodná, teda obsahujúce veľa zeleniny a bieleho mäsa, je bohužiaľ veľmi chudobná práve na obsah tryptofánu.
Odporúčané dávkovanie: Allegra je čisto prírodný doplnok stravy bez vedľajších účinkov. Užívajte pravidelne 1 tabletu denne. Jej účinky pocítite už po desaťdňovej kôre, vhodná doba podávania je 1-3 mesiace. Tabletu je možné užiť kedykoľvek v priebehu dňa (najlepšie počas jedla a zapiť dostatočným množstvom tekutiny).
Upozornenie: Užívanie Allegra je úplne bezproblémové, bezpečné a odsúhlasené aj Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv. Prípravok bol vyvinutý a je vyrábaný v Českej republike v liekovej kvalite GMP, pod dohľadom Štátnej poľnohospodárskej a potravinárskej inšpekcie a Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv.