Košík je prázdny
Kategorie zboží

Baby Calm koncentrát 15ml


Aplikácia: môžu sa dávať deťom od ukončeného 1. mesiaca - pred každým jedlom 10 kvapiek, ale dajú sa podľa potreby aplikovať aj častejšie, sú to totiž 100% prírodné kvapky.
Vaša cena 8,00
Vaša cena bez DPH 6,67
 
Dostupnosť skladom
3 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Aplikácia: môžu sa dávať deťom od ukončeného 1. mesiaca - pred každým jedlom 10 kvapiek, ale dajú sa podľa potreby aplikovať aj častejšie, sú to totiž 100% prírodné kvapky. Je bez cukru a alkoholu, neobsahuje konzervačné prostriedky ani umelé príchute a farbivá. Dávkuje sa 10 kvapiek pred každým jedlom. Po otvorení je nutné prípravok nariediť destilovanou alebo dojčenskou vodou. Použiteľnosť prípravku je 4 týždne od otvorenia a zriedení.
Fľaštička vydrží cca 3 týždne (pri užívaní pred každým jedlom), kvapky sa však musí spotrebovať do 4 týždňov po otvorení).
Zloženie: glycerín, feniklový olej, anízový olej a mätový olej: menej ako 1%, kvapky sú bez cukru a alkoholu, neobsahujú žiadne konzervačné prostriedky, umelé príchute alebo umelé farbivá.
Objem: 15 ml koncentrát, ktorý sa doplní destilovanou alebo dojčenskou vodou až po značku na etikete (horný okraj etikety).
Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.