Košík je prázdny
Kategorie zboží

Barny 'Celadrin Extra silný 60cps


Celadrin EXTRA SILNÝ 60 vegetariánskych kapsúl je ako jeden z mála vhodný aj pre vegetariánov.
Vaša cena 18,00
Vaša cena bez DPH 15,00
 
Dostupnosť skladom
4 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

4,19 €
skladom

Podrobný popis

Celadrin EXTRA SILNÝ 60 vegetariánskych kapsúl je ako jeden z mála vhodný aj pre vegetariánov. Nie malý krok, ale veľký skok. To je nová generácia prípravkov na kĺby. Nesklame ani Vás s rýchlym a presvedčivým nástupom.

CeladrinTM je inovatívny revolučný komplex esteri? Kovaných mastných kyselín (eFace), ktorý je obohatený o vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a kostí.

Vitamín C odporúčame užívať: - zdravé populáciu, osobám so zvýšenou potrebou príjmu vitamínu C pre podporu normálnej tvorby kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a kostí

EFace odporúčame užívať: - všetkým generáciám a rekreačným a profesionálnym špor- tovcům s odkazom na odporúčanie Fimsa (Medzinárodná federácia športového lekárstva)

ZDROJ VITAMÍNU C

  • Zloženie: (1 kapsula): Celadrin ™ Vegetable Powder 500 mg (US Patent # 5,569,676 - obsahuje cetylované deriváty kyseliny myristovej, myristo- olejové, palmitoolejové, laurovej, palmitovej a olejové, arabská guma - emulgátor), hydroxypropylmetylcelulóza, vitamín C (askorban sodný , 40 mg - 50% DDD), stearan horečnatý - emulgátor, oxid titaničitý - farbivo.
  • Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu večer. Užívajte spolu s jedlom, zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.