Košík je prázdny
Kategorie zboží

Biora lubrikant kĺbového väziva 125ml


Komplex vysokomolekulárne kyseliny hyalurónovej, chondroitínsulfátu a protokolagenu v masážnej forme - to je jedinečné zloženie pre váš zdravý a dobre fungujúci pohybový aparát.
Vaša cena 6,40
Vaša cena bez DPH 5,33
 
Dostupnosť skladom
viac ako 10 ks
odoslanie
pondelok 29.11.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

5,49 €
skladom
2,67 €
skladom

Podrobný popis

Komplex vysokomolekulárne kyseliny hyalurónovej, chondroitínsulfátu a protokolagenu v masážnej forme - to je jedinečné zloženie pre váš zdravý a dobre fungujúci pohybový aparát. Látky tohto komplexu chráni pohybový aparát pred škodlivým pôsobením enzýmov a infekcií spôsobujúcimi degeneratívne zmeny kĺbových chrupaviek. Obsiahnuté zložky pomáhajú pri ich obnove a zaisťujú dostatočnú kvalitu kĺbového a väzivového mazu.
Vysokomolekulárne kyselina hyaluronová, ako hlavná zložka, zaisťuje správnu lubrikáciu kĺbov, elasticitu a pružnosť chrupaviek pre správnu funkciu celého pohybového aparátu. Masážny forma tohto komplexu obohatená navyše o dôležité vitamíny preniká ľahko pokožkou a podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej stimuláciou telových buniek.

Kedy Lubrikant väziva Biora pomáha:
znižuje bolestivosť kĺbov,
zlepšuje pohyblivosť pohybového aparátu,
uvoľňuje svalstvo,
regeneruje väzivo,
urýchľuje hojace procesy.

ako používať

Lubrikant vtierajte opakovane do pokožky v miestach pohybových ťažkostí až do úplného vstrebania. Aplikujte niekoľkokrát denne.

balenie
125 ml

Upozornenie
Určené len na vonkajšie použitie. Pre vysoký hydratačný efekt chráňte pokožku po použití pred mrazom. Bez známych vedľajších negatívnych účinkov. Prípravok nezanecháva žiadne škvrny a neznečisťuje bielizeň.