Doporučte nás

Doporučte a zarobte s DDR.cz!

Zaujali vás tanečné podložky/tanečné koberce a chcete ich odporučiť svojim známym a kamarátom? Zaistite pre nich zľavu a ešte profitujte z ich nákupu!

Ako na to?

Zdarma sa zaregistrujte na http://www.tanecnipodlozky.cz a získajte vlastný zľavový kód. Odporučte tanečnú podložku známym či kamarátom a dajte im svoj zľavový kód, ktorý vyplnia pri objednávke tanečnej podložky v našom e-shope http://www.tanecnipodlozky.cz. Môžete im dať aj adresu na obchod v nasledujúcej podobe http://www.tanecnipodlozky.cz/sleva/slevovykod. Takto sprostredkovaný zákazník získa zľavu na nákup 3 % a vám bude pripísaná provízia 10 % z celkovej čiastky nákupu (bez DPH).

POZOR! Peniaze, ktoré si takto zarobíte nemusíte použiť na nákup u nás, pošleme vám ich na účet alebo poukážkou na vašu adresu!

Náš tip

Zdá sa vám pridelený číselný sprostredkovateľský kód ťažko zapamätateľný? Vo svojom účte ho môžete jednoducho nahradiť akýmkoľvek vlastným kódom, ktorý si každý ľahko zapamätá.

V prípade, že viete o nejakom zaujímavom projekte, pre ktorý by ste podložky chceli odporučiť, neváhajte nás kontaktovať na email info@tanecnipodlozky.cz. Ak nás tento projekt zaujme, je možné výšku vašej provízie a zľavu pre klienta individuálne nastaviť.

Koľko môžem takto zarobiť?

Napr. ak odporučíte zákazníka, ktorý si u nás zakúpi s vašim zľavovým kódom jeden kus podložky X-Pad PROFI Version Dance Pad (v súčasnosti najlepší softpad na trhu), získate províziu 150 Kč. Ak takto odporučíte každý mesiac jedného zákazníka, vaša provízia bude činiť 1800 Kč za rok, a to len za odporučenie nášho produktu. Maximálna výška vašej odmeny nie je nijak obmedzená, záleží len na množstve sprostredkovaných obchodov.

Podmienky pre čerpanie provízie

Aby ste získali provízie, tak treba splniť dve podmienky. Cez váš kód musia nakúpiť minimálne 3 rôzny zákazníci a celková čiastka, ktorú províziami získate musí činiť aspoň 700Kč.

Sprostredkovateľ si sám volí výšku platby, po dosiahnutí ktorej sa má začať provízia vyplácať. Po prekročení tejto čiastky a splnení vyššie uvedených podmienok je sprostredkovateľovi zaslaná k podpisu Zmluva o sprostredkovaní, ktorá je vyžadovaná českou legislatívou (zmluva sa podpisuje len raz, každá ďalšia výplata prebieha už automaticky po prekročení zvolenej čiastky). Vyplatenie provízie prebieha podľa voľby sprostredkovateľa výplatou na účet alebo zaslaním čiastky poukážkou na adresu. Vyplatená čiastka je znížená o náklady na prevod čiastky (30,- Kč u platby na účet a 50,- Kč u platby poukážkou).

Ostatné pravidlá:

  • Údaje uvedené pri registrácii musia byť pravdivé.
  • Sprostredkovateľ má právo na vyplatenie provízie až po získaní minimálne troch platiacich zákazníkov.
  • Propagácia našich služieb musí prebiehať legálnym spôsobom (vylučujeme teda SPAM a pod.).
  • Sprostredkovateľ musí jednať za svoju osobu, nie je zástupcom ani jednateľom VISO TRADE s.r.o., portálu www.ddr.cz či e-shopu www.tanecnipodlozky.cz.
  • Porušenie niektorého z pravidiel má za následok okamžité prerušenie spolupráce a sprostredkovateľ stráca nárok na vyplatenie už našporenie čiastky.

Kategorie zboží

Vstup do tejto kategórie

je povolený len osobám starším ako 18 rokov

Odísť Pokračovať