Košík je prázdny
Kategorie zboží

Geladrink fast čierne ríbezle 420g


GELADRINK FAST - NÁPOJ - ŠTARTOVACIE VÝŽIVA KĹBOV:
Vaša cena 40,00
Vaša cena bez DPH 33,33
 
Dostupnosť skladom
1 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

GELADRINK FAST - NÁPOJ - ŠTARTOVACIE VÝŽIVA KĹBOV:
Kolagénne peptidy GELITA® - kolagénová bielkovina, ktorá prispieva k udržiavaniu normálnych kostí, kolagén je vláknitá bielkovina, kolagénne peptidy Gelita® sú enzymaticky naštiepené fragmenty kolagénu, ktorý tvorí telá všetkých živočíchov, predstavuje 30% všetkých telesných bielkovín a tvorí 70% sušiny kĺbových chrupaviek, má veľký význam pre štruktúru a integritu našich tiel, v rastlinnej ríši sa nevyskytuje vôbec a je prirodzenou súčasťou pohybového aparátu, kostí, chrupaviek a kĺbov, podmieňuje mechanické vlastnosti chrupky, predovšetkým pevnosť apružnost. Viac o kolagénu (stránka sa otvára do nového okna).
Boswellia Serre - extrakt zo živice kôry stromu Boswellia serrata je viac ako 5000 rokov používaný ajurvédsku vedou. Viac o Boswellia serrata (stránka sa otvára do nového okna).
VITAMÍN C - prispieva k normálnej formáciu kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom - antioxidant. Viac o vitamínu C (stránka sa otvára do nového okna).
VITAMÍN E + SELÉN - prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom - antioxidanty. Viac o vitamínu E (stránka sa otvára do nového okna) viac o selénu (stránka sa otvára do nového okna).