Košík je prázdny
Kategorie zboží

Geladrink Plus citrón plv 340g


GELADRINK PLUS - NÁPOJ - DLHODOBÁ OBOHATENÁ VÝŽIVA KĹBOV:
Vaša cena 32,60
Vaša cena bez DPH 27,17
 
Dostupnosť skladom
1 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

GELADRINK PLUS - NÁPOJ - DLHODOBÁ OBOHATENÁ VÝŽIVA KĹBOV:
kolagénne výživa kostí a chrupaviek kĺbov, prirodzená a obohatená s organicky viazanou sírou a biotínom
Kolagénne peptidy GELITA® - kolagénová bielkovina, ktorá prispieva k udržiavaniu normálnych kostí, kolagén je vláknitá bielkovina, kolagénne peptidy Gelita® sú enzymaticky naštiepené fragmenty kolagénu, ktorý tvorí telá všetkých živočíchov, predstavuje 30% všetkých telesných bielkovín a tvorí 70% sušiny kĺbových chrupaviek, má veľký význam pre štruktúru a integritu našich tiel, v rastlinnej ríši sa nevyskytuje vôbec a je prirodzenou súčasťou pohybového aparátu, kostí, chrupaviek a kĺbov, podmieňuje mechanické vlastnosti chrupavky, predovšetkým pevnosť a pružnosť. Viac o kolagénu (stránka sa otvára do nového okna).
Glukozamínsulfát je súčasťou makromolekúl tvoriacich amorfný zložku medzibunkovej hmoty chrupavky, obsahuje organicky viazanú síru. Viac o glukosaminslufátu (stránka sa otvára do nového okna).
Chondroitínsulfát je prirodzenou súčasťou pružné medzibunkovej hmoty chrupavky a spojivových tkanív, vyskytuje sa v chrupavke, kostiach, rohovke, kožu a arteriálnej stene, obsahuje organicky viazanú síru. Viac o chondroitínsulfátu (stránka sa otvára do nového okna).
MSM obsahuje organicky viazanú síru, ktorá je prítomná v priečnych väzbách kolagénu, tieto disulfidické mostíky sú zodpovedné za pevnosť a stabilitu kolagénnych molekúl. Viac o MSM (stránka sa otvára do nového okna).
VÁPNIK - prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti svalov, normálnu funkciu nervových prenosov, normálnu funkciu tráviacich enzýmov, podieľa sa na procese delenia a špecializácie buniek, je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov. Viac o vápnika (stránka sa otvára do nového okna).
HORČÍK - prispieva k normálnej syntéze bielkovín, prispieva k udržiavaniu normálnych kostí a zubov a normálnu funkciu svalov. Viac o horčíka (stránka sa otvára do nového okna).
MANGAN prispieva k udržiavaniu normálnych spojivových tkanív a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom - antioxidant. Viac o mangánu (stránka sa otvára do nového okna).
MEĎ - prispieva k normálnemu transportu železa v tele a normálnu funkciu imunitného systému, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom - antioxidant. Viac o medi (stránka sa otvára do nového okna).
VITAMÍN C prispieva k normálnej formáciu kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom - antioxidant. Viac o vitamínu C (stránka sa otvára do nového okna).
Vitamín B6 - prispieva k normálnemu metabolizmu. Viac o vitamínu B6 (stránka sa otvára do nového okna).
BIOTIN - prispieva k normálnemu metabolizmu živín a udržiavanie normálnej kože, vlasov a slizníc. Viac obiotinu (stránka sa otvára do nového okna).