Košík je prázdny
Kategorie zboží

Gelapony Vitamín 1800g


Komplexné doplnkové krmivo s obsahom kolagénu CHP, vitamínov a minerálov k dennému obohateniu kŕmnej dávky koní Gelapony vitamínov je komplexná vitaminominerální doplnok s kolagénom CHP.
Vaša cena 33,80
Vaša cena bez DPH 28,17
 
Dostupnosť skladom
2 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Komplexné doplnkové krmivo s obsahom kolagénu CHP, vitamínov a minerálov k dennému obohateniu kŕmnej dávky koní Gelapony vitamínov je komplexná vitaminominerální doplnok s kolagénom CHP. Liek je určený k dennému doplneniu vitamínov a minerálnych látok do kŕmnej dávky koní. Súčasne zaisťuje príjem kolagénu CHP pre správny vývoj a regeneráciu kĺbov, kostí a šliach.

zloženie:

hydrolyzovaná kolagénne želatína, cukor repný, chlorid sodný, oxid horečnatý, uhličitan vápenatý, vitamín C, vitamín A, vitamín E, vitamín D3, vitamín K1, vitamín B1, vitamín B2, pantothenan vápenatý, vitamín B6, vitamín B12, biotín, kyselina listová , L-karnitín, L-lyzín, taurín, Bioplexy-chelát železa, medi, zinku, mangánu, chlorid draselný, jodid draselný, seleničitan sodný, pšeničná kŕmna múka, prírodná aróma sa ochucovadlá

Podanie a dávkovanie:

Kôň 30 g denne, žriebä, pony 15 g denne
Podávať denne po dobu zvýšenej športovej záťaže či zvýšenej potreby vitamínov a minerálnych látok v čase rastu a reprodukcie. Odporúčame trvalé podávanie ako súčasť bežnej kŕmnej dávky.