Košík je prázdny
Kategorie zboží

GS Condro Diamant 120tbl


Základom všetkých kĺbových prípravkov GS Condro je glukosamín sulfát - základný stavebný molekula tzv. Proteoglykánov.
Vaša cena 38,60
Vaša cena bez DPH 32,17
 
Dostupnosť skladom
2 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Základom všetkých kĺbových prípravkov GS Condro je glukosamín sulfát - základný stavebný molekula tzv. Proteoglykánov. Je tiež základnou súčasťou kĺbového mazu.
V prípravku GS Condro novej generácie je v dennej dávke obsiahnuté 1600 mg čistého glukosamín sulfátu v garantovanej kvalite Clini-Q. Originálna kvalita Clini-Q je zárukou správneho a vždy rovnakého obsahu čistého glukozamín sulfátu v dennej dávke.

Maximálna starostlivosť
Revolučný komplex FORTESCIN je kombinácia:
Špeciálne látky aescínu (extrakt Aesculus hippocastanum) v dennej dávke 40 mg. Aescin prispieva k správnemu krvnému zásobeniu kĺbových puzdier, väzov a šliach. Tiež prispieva k zlepšeniu obehu telových tekutín na úrovni jednotlivých tkanív (mikrocirkulácie tkanív).
Vitamínu C v dennej dávke 12 mg, ktorý je dôležitý pre správnu tvorbu pevnej kolagénne siete chrupaviek a meniskov.

Toto nové zloženie pripravku GS Condro DIAMANT podporuje nielen správnu funkciu kĺbového, ale aj spojivového aparátu.

GS Condro DIAMANT stačí pre dosiahnutie žiaduceho efektu užívať len 2 tablety denne, deti od 12 rokov 1 tabletu denne. Tablety je možné užívať naraz alebo v dvoch denných dávkach.
Tablety možno užiť kedykoľvek počas dňa, najlepšie s jedlom alebo po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Možné je užívať aj 2 × denne 1 tabletu.

Z podstaty účinných látok vyplýva, že priaznivé pôsobenie sa môže prejaviť iba pri pravidelnom dlhodobom užívaní, preto je veľmi dôležité užívať GS Condro DIAMANT aspoň 2 mesiace. Túto dvojmesačnú kúru opakujte minimálne 3 × ročne. Pre maximálny účinok je vhodné užívať prípravok trvalo, najmä ak sú kĺby silne namáhané.

Viac informácií na www.condro.cz

Odporúčané dávkovanie:
2 tablety denne, deti od 12 rokov 1 tabletu denne. Možné je užívať aj 2 × denne 1 tabletu.

Iná odporúčania:
Tablety môžete užívať naraz alebo rozdelene do dvoch denných dávok, najlepšie s jedlom alebo po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Tablety je možné drviť.

Upozornenie: Prípravok nie je určený tehotným a dojčiacim ženám a deťom do 12 rokov. Skladujte mimo dosahu detí. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uschovávajte v suchu pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.