Košík je prázdny
Kategorie zboží

GS Extra Strong Multivitamín 60 + 60tbl


Prečo GS Extra Strong Multivitamín?
Predaj ukončený

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Prečo GS Extra Strong Multivitamín?
• Komplexné a 100% vyvážené zloženie vitamínov, minerálov a ďalších aktívnych látok vyvinuté podľa najnovších poznatkov vedy a výskumu.
• Obsahuje unikátnu STRONG KOMPLEX - extra dávka vitamínu C (150% RVH), luteín, Activin, echinacea.

vitamín C
Odhaduje sa, že v celkovej spotrebe vitamínov u človeka predstavuje vitamín C až 80%. Človek je odkázaný na príjem vitamínu C z potravy, nedokáže si ho totiž sám vytvoriť. Zvýšená spotreba vitamínu C nastáva pri vyššom zaťažení organizmu nepriaznivými vplyvmi okolia, pri strese, zvýšenej telesnej námahe atď. Zvýšenú spotrebu vitamínu majú predovšetkým fajčiari, tehotné a dojčiace ženy či ľudia žijúci v znečistenom prostredí.
Activin
Activin je výťažok zo semien vínnej révy, ktorý prispieva k udržiavaniu dobrého stavu ciev.
GS Extra Strong Multivitamín obsahuje zosilnené zloženie vitamínov, minerálov a ďalších aktívnych látok, ktoré majú aj ďalšie pozitívne účinky.
Vitalita a energia
Vitamíny skupiny B sa podieľajú na premene živín a získavanie energie z nich. Na tomto procese sa podieľajú aj ďalšie látky, napr. Fosfor, horčík, mangán a jód. Vyvážené množstvo týchto látok podporuje získavanie energie, posilňuje pocit sviežosti a pomáha bojovať proti únave.
imunita
Imunitný systém je dôležitý pre prirodzenú ochranu nášho organizmu pred stresom a vplyvmi životného prostredia. Prispieva k udržaniu dobrého zdravia. Pre jeho správne fungovanie sú potrebné predovšetkým vitamíny C a A, z minerálov potom selén a zinok.
Koža, vlasy, nechty
Koža odráža náš celkový zdravotný stav. Aby sme mali krásnu a zdravú kožu, vlasy a nechty, potrebujeme dostatok vitamínov a minerálov. Pre peknú pokožku, vlasy a nechty sú dôležité predovšetkým zinok, biotín a vitamíny A a C.
Ochrana pred voľnými radikálmi
Vplyvom znečisteného životného prostredia a ultrafialového žiarenia sa v našom organizme tvoria voľné radikály. Pred ich pôsobením pomáhajú chrániť bunky ľudského tela tzv. Antioxidanty: vitamíny C, E, selén a zinok.
Srdce a cievy
Srdce a cievy zaisťujú životne dôležitú funkciu zásobenie všetkých buniek ľudského tela nevyhnutnými živinami a kyslíkom. Železo, kyselina listová a vitamín B12 sú zvlášť dôležité pre tvorbu červených krviniek, ktoré prenášajú kyslík. Vitamín C a extrakt z vínnej révy prispievajú k dobrému stavu ciev.
oči
Pre zdravý zrak je potrebný vitamín A. Umožňuje nám predovšetkým ostré videnie a videnie za šera.
nervová sústava
Pre správnu činnosť nervovej sústavy, ktorá riadi všetky funkcie nášho tela, sú dôležité predovšetkým vitamíny skupiny B, kyselina listová a horčík.
kosti
Kosti majú dôležitú funkciu podpory tela, lebo nesú celú jeho váhu. Preto musí byť silné a pevné. Hlavnou súčasťou ich hmoty sú vápnik, horčík a fosfor.

Odporúčané dávkovanie:
1 tableta denne počas jedla a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Prípravok je vhodné užívať dlhodobo.

Upozornenie:
Nie je určené pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.