Košík je prázdny
Kategorie zboží

Megabloks

radiť podľa: Obľúbenosti Ceny Názvu
 
Mega Bloks Mimoňovia základný set - mix variantov či farieb

Šibalská zábava s popleteným Mimoň Stuartom a divokým Kevinom je tu! Nové sady Mega Bloks Mimoňovia prináša dobrodružstvo plné lumpáren! Vystreľ si pár párkov v rožku vo Stuartová stánku alebo to Rozbehni s Kevinom, ktorý sa vydal na útek skútrom a nebojí sa poriadne šliapnuť na plyn.

11,90 €
4,00 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 100 ks
odoslanie
piatok 13.12.

Mega Bloks Mimoňovia prekvapenie - mix variantov či farieb

2,40 €
1,80 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 100 ks
odoslanie
piatok 13.12.

Mega Bloks Mimoňovia pack

Pekelná snehová bitka na Antarktíde sa rozpúta v okamihu, keď na zem dopadne prvý snehová guľa! Katapultujte snehovou muníciu z tajnej skrýše a sleduj, čo sa bude diať! S polárne sadou Mimoňovia - Snehová bitka budú topiť aj ľadovce!

5,90 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 100 ks
odoslanie
pondelok 16.12.

Mega Bloks HW MALÝ HRACÍ SET - mix variantov či farieb

Daj do poriadku motor svojho Auťák v servise a potom ho poriadne nablýskej v umývačke! S novými hernými sety Grease Pit Garage ™ a Car Wash Attack ™ od Mega Bloks Hot Wheels ™ ťa čaká množstvo zábavy! Najprv zostáv detailné, plne vybavený autoservis s autoumyvárne a potom sa hoď na skladanie autíčok.

19,80 €
17,90 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 10 ks
odoslanie
piatok 13.12.

Mega Bloks Hot Wheels 3v1 angličák - mix variantov či farieb

Vychutnaj si šesticu ultrarýchlych autíčok od Mega Bloks Hot Wheels ™ na troch rôznych dráhach! Modrý Chromad ™ so striebornými detailmi, ohnivý Nitro Booster ™, divoký Rage Rider ™ v štýle býka, čierno-žltá rýchla osa Sting Shot ™, tereňák RumbleJack ™ a oranžový Master Crusher ™ s odhaleným motorom sú pripravení to poriadne roztočiť! Máš na to? Tak sa ukáž! Zostav tyhle originálne modely a odštartuj závod! Autá môžeš skladať alebo prestavovať do rôznych podôb! Prispôsob je trom odlišným dráham a hlavne svojím predstavám! Pretekárske vozy sú kompatibilné so všetkými oranžovými dráhami Hot Wheels ™, takže zbesilá jazda plná adrenalínu nikdy nekončí!

4,00 €
3,20 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 50 ks
odoslanie
piatok 13.12.