Košík je prázdny
Kategorie zboží

Join guľôčkové pero so stojanom pre smartphone 24 ks - čierna, strieborná, zlatá


EASY Join je viac než len automatická prepisovacie pero: vďaka špeciálnemu tvaru môže slúžiť ako stojan na telefón či tablet.
Bežná cena 14,00
Ušetríte 5,74 %
Vaša cena 13,20
Vaša cena bez DPH 11,00
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie
utorok 29.9.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

EASY Join je viac než len automatická prepisovacie pero: vďaka špeciálnemu tvaru môže slúžiť ako stojan na telefón či tablet. Prepisovacie ceruzka Easy Join je zaujímavá ponuka pre osoby, ktoré majú v obľube múdre riešenia.
Hrúbka čiary:
0,7 mm
Farba náplne:
modrá

Viac, než len prepisovačka
EASY Join je prepisovacie pero, ktorá sa natrvalo usídli na vašom stole. Môže slúžiť ako pohodlný podstavec pod telefón a udrží ho v polohe umožňujúce napr. Pohodlné sledovanie filmov. Je to naozaj jednoduché - postavte telefón do špeciálne profilovaného otvoru v hornej časti a užívajte si sledovanie filmu.
Prepisovacie ceruzka s podstavcom je ponúkaná vo viacerých farebných verziách: tónované, s metalickým leskom, a výraznejších, živých farbách. Vďaka zaujímavému dizajnu sa dokonale prezentuje na každom stole.

Stavte na pohodlie
Prepisovacie pero je vybavená pohodlným, automatickým systémom vysúvanie náplne. Pre zasunutie alebo vysunutie náplne stačí otočiť hornou časťou.
V modeli EASY Join sa nachádza špeciálna náplň s pologelovou konzistenciou v klasickej, modrej farbe. Táto náplň zaisťuje pohodlné vedenie ceruzky po papieri pri uchovaní parametrov bežnej náplne. Pevná koncovka so strednou tvrdosťou umožňuje vedenie precízne čiary s hrúbkou 0,7 mm.
Mäkký, pogumovaný úchop zaisťuje pohodlie aj pri dlhodobom zápise.

Záruka kvality Easy
Vieme, aký dôležitý je dlhodobý efekt, preto na naše výrobky kladieme vysoké požiadavky a vynakladáme všetko úsilie, aby boli k ich výrobe použité materiály najvyššej kvality.

parametre
hrúbka čiary: 0,7 mm
farba náplne: modrá
náplň: semi-gél
pevná koncovka
trojhranný tvar
pohodlný, pogumovaný úchop
profilovaný otvor na telefón / smartphone