Košík je prázdny
Kategorie zboží

Kapucínka väčšia Plus TOPVET 60tob


Kapucínka väčšia - Tropaeolum majus: V herbároch sa o kapucínka hovorí ako o "rastlinnom antibiotiku", používanom najmä v oblasti urogenitálneho a dýchacieho aparátu.
Vaša cena 7,50
Vaša cena bez DPH 6,25
 
Dostupnosť skladom
4 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Kapucínka väčšia - Tropaeolum majus: V herbároch sa o kapucínka hovorí ako o "rastlinnom antibiotiku", používanom najmä v oblasti urogenitálneho a dýchacieho aparátu. Literatúra hovorí o účinkoch na akútne i chronické zápaly. Využiteľná je kapucínka tiež na zápaly dýchacieho aparátu. Tinktúra sa používa aj proti padaniu vlasov. Vhodné používať pre zosilnenie účinku antibiotík.

obsah:

1 kapsula

denná dávka

2 kapsuly

% DDD

Denná odporúčaná dávka

Kapucínka štandardizovaný extrakt

200 mg

400 mg

nie je stanovené

vitamín C

100 mg

200 mg

250% DDD

Zloženie: želatínová kapsula, Kapucínka (Tropaeolum majus) štandardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokryštalická celulóza

Odporúčané dávkovanie: 2 x denne 1 kapsula, neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Podávajte v jednej fáze ešte 10 dní po vymiznutí príznakov.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.