Košík je prázdny
Kategorie zboží

Olej pupalkový 100% TOPVET 100ml


Pupalka dvojročná je pôvodom zo Severnej Ameriky.
Vaša cena 11,30
Vaša cena bez DPH 9,42
 
Dostupnosť skladom
5 ks
odoslanie
pondelok 10.5.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Pupalka dvojročná je pôvodom zo Severnej Ameriky. Je zdrojom nenasýtených mastných kyselín, ktoré ako vysoko biologicky aktívne látky ovplyvňujú optimálnu funkciu organizmu. Za studena lisovaný olej je cenný zdroj gama-linolénovej kyseliny (GLA), kyseliny palmitovej, kyseliny olejovej a ďalšie cenné látky. Pomáha udržiavať normálny krvný tlak a normálnu hladinu cholesterolu v krvi. Stimuluje rozpad nasýtených kyselín, čím prispieva k znižovaniu váhy. Napomáha udržať elasticitu chrupaviek a tým udržiavať zdravé kĺby. Pupalka pôsobí protizápalovo, čo sa využíva na najrôznejšie ekzémy. O ďalších účinkoch nie je možné vzhľadom k legislatíve EÚ podať informácie. Viac o účinkoch byliny nájdete v herbároch a liekopisoch.

obsah:

1 dávka

(1 - 2 ml)

denná dávka

3 x denne

% DDD

Denná odporúčaná dávka

pupalkový olej

995 - 1990 mg

2985 - 5970 mg

nie je stanovené

vitamín E

5 - 10 mg

15 - 30 mg

125 - 250% DDD

Zloženie: pupalkový olej, vitamín E

Odporúčané dávkovanie: 3 x denne 1 - 2 ml (1/2 kávovej lyžičky). Odporúčame ho na použitie v studenej kuchyni. Pravdepodobne nie je vhodný používať u chorých epilepsiou.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.