Košík je prázdny
Kategorie zboží

Pestrec Mariánsky tinktúra-kvapky 100ml TOPVET


Pestrec mariánsky obsahuje veľké množstvo aktívnych látok, ktoré sa s úspechom používajú ako prostriedok pre podporu správnej funkcie pečeňového tkaniva a stimulácia biliárnej sekrécie.
Vaša cena 7,20
Vaša cena bez DPH 6,00
 
Dostupnosť skladom
viac ako 10 ks
odoslanie
pondelok 10.5.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Pestrec mariánsky obsahuje veľké množstvo aktívnych látok, ktoré sa s úspechom používajú ako prostriedok pre podporu správnej funkcie pečeňového tkaniva a stimulácia biliárnej sekrécie. Pestrec je antioxidant a chráni bunky a tkanivá pred oxidatívnym stresom. Tiež pomáha udržiavať normálnu funkciu srdca a prispieva k udržaniu normálnej hladiny krvného cukru.

obsah:

1 dávka

(1 - 2 ml)

denná dávka

(3 x denne)

% DDD

Denná odporúčaná dávka

Pestrec štandardizovaný extrakt

75 - 150 mg

225 - 450 mg

nie je stanovené

vitamín C

12,5 - 25 mg

37,5 - 75 mg

47 - 94% DDD

Zloženie: voda, jemný lieh (obsah liehu je minimálne 35 Obj.% Alk.), Pestrec mariánsky (Silybum Marianum) štandardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová)

Odporúčané dávkovanie: 3 x denne 1 - 2 ml (15 - 30 kvapiek), neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dodržujte cyklus podanie 4 týždne a 1 týždeň vysadiť.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestroua vyváženú stravu.