Košík je prázdny
Kategorie zboží

RESCUE REMEDY Krízové kvapky 20 ml


Krízová esencia v kvapkách dr.
Vaša cena 19,40
Vaša cena bez DPH 16,17
 
Dostupnosť skladom
viac ako 5 ks
odoslanie
pondelok 10.5.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Krízová esencia v kvapkách dr. Bach Rescue Remedy využíva sily bylinných výťažkov. Kvapky vďaka jedinečnej kombinácii byliniek upokojujú myseľ, zbavujú stresu a navodzujú pocit pokoja. Pri pravidelnom užívaní prirodzenou cestou harmonizujú telo i myseľ.
Krízová esencia Rescue Remedy sa skladá z extraktov piatich vybraných byliniek, ako je devätorník peniažkový, netýkavka žliazkatá, slivka a mnohé ďalšie. Tie rýchlo a účinne upokojujú emócie, zmierňujú stres a uvoľňujú napätie. Navyše kvalitné zloženie je bez pridaného cukru i alkoholu.
Prípravok prvej pomoci
Krízová esencia Rescue Remedy už svojím názvom napovedá, že ju využijete najmä v napätých situáciách. Esencia Rescue Remedy je charakteristická svojou pohodlnosťou použitie - praktická forma kvapiek sa ľahko aplikuje, jednoducho dávkuje a môžete ju použiť ihneď, nie je potrebná žiadna zvláštna príprava. Je teda ideálny produktom nielen do vašej domácej lekárničky, ale aj do vrecka či kabelky.
Pri strese a vypätí
Esenciu Rescue Remedy využijete najmä vo chvíľach nadmerného nervového vypätia. Má priaznivý vplyv pri záchvatoch paniky či pri fóbiu. Je často využívaná napríklad v lietadle pri strachu z lietania, alebo ak sa obávate uzavretých priestorov. Pomáha tiež vo chvíľach zvýšenej nervozity, napríklad pred dôležitým pracovným úlohou či ak vás trápi tréma.
rýchle upokojenie
Bachova esencia Rescue Remedy pomáha znížiť napätie nervového systému a priniesť vám okamžité upokojenie. Využíva sily prírodných bylinných výťažkov, ktoré sú zostavené v harmonickej kombinácii tak, aby rýchlo účinkovali a navodili atmosféru psychickej rovnováhy. Kvapky je možné používať taktiež dlhodobo pre podporu duševnej harmónie a vyrovnanosti.
Dávkovanie: Užívajte 4 kvapky 4x denne. Zmiešajte s vodou či nakvapkajte priamo na jazyk. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.