Košík je prázdny
Kategorie zboží

Silwet Star zmáčadlo - 10 ml


Organosilikónovou zmáčadlo Silwet je neiónová pomocná látka k zlepšeniu pokryvnosť ošetrených častí rastlín aplikačnej kvapalinou.
Vaša cena 4,60
Vaša cena bez DPH 3,83
 
Dostupnosť skladom
4 ks
odoslanie
pondelok 2.11.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Popis a použitia:
Organosilikónovou zmáčadlo Silwet je neiónová pomocná látka k zlepšeniu pokryvnosť ošetrených častí rastlín aplikačnej kvapalinou. Zvyšuje zmáčavosť a priľnavosť aplikačnej kvapaliny a umožňuje lepšiu distribúciu na tie časti rastlín, ktoré nie sú pri aplikácii priamo zasiahnuté. Silwet Star významne znižuje povrchové napätie kvapalín a preto možno docieliť kvalitné ošetrenie aj na rastlinách, ktorých povrch neumožňuje rovnomerné priľnutie aplikačnej kvapaliny. Zvyšuje odolnosť proti zmytiu dažďom, zlepšuje účinnosť pesticídov a umožňuje znížiť množstvo aplikačnej kvapaliny. Má zníženú penivosť a nízky bod tuhnutia.

dávkovanie:
Používa sa s fungicídy, insekticídy, akaricídy, herbicídy alebo desikanty v koncentráciách 0,01 - 0,15% v aplikačnej kvapaline v závislosti na jej množstve na 100 m2. Najvyššia prípustná koncentrce je 0,15% v aplikačnej kvapaline a dávka nesmie prekročiť 3 ml na 100 m2. Zvyčajne sa používa dávka 1 ml Silwet Star na 100 m2. Aplikácia fungicídu, insekticídu, herbicídu alebo desikant sa riadi rozsahom platnej registrácie.
Ochranná lehota a podmienky použitia sa riadi podľa použitého fungicídu, insekticídu, akaricíd, herbicídu alebo desikant, ku ktorému sa Silwet Star pridáva.