Košík je prázdny
Kategorie zboží

Sirup Medovkový na spánok 320g TOPVET sklo


Medovka lekárska - Melissa Officinalis: je v tradičnej prírodnej medicíne používaná ako pomoc pre navodenie kľudného a plnohodnotného spánku.
Vaša cena 6,20
Vaša cena bez DPH 5,17
 
Dostupnosť skladom
1 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Medovka lekárska - Melissa Officinalis: je v tradičnej prírodnej medicíne používaná ako pomoc pre navodenie kľudného a plnohodnotného spánku. Medovka pomáha pri nespavosti a psychickej nepohode. Má antioxidačné vlastnosti a prispieva k správnej funkcii psychiky. Podporuje tiež normálnej činnosti dýchacej a tráviacej sústavy a normálnu funkciu štítnej žľazy. O ďalších účinkoch nie je možné vzhľadom k legislatíve EÚ podať informácie. Viac o účinkoch byliny nájdete v herbároch a liekopisoch.

obsah:

 

1 dávka

(10 - 15 ml)

denná dávka

3 x denne

% DDD

Denná odporúčaná dávka

Medovka lekárska (10% koncentrovaný vodný extrakt)

250 mg

750 mg

nie je stanovené

vitamín C

27 mg

81 mg

3375 - 101% DDD

Zloženie: invertný fruktózový sirup, Medovka lekárska (Mellissa officinalis) zahustený vodný extrakt - 10% sušiny, vitamín C (kyselina L-askorbová)
Hodnota glykemického indexu u našich fruktózových sirupov je približne 25 na 100ml.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 10 - 15 ml 3 x denne. Deti od 3 do 12 rokov 2-3 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). Ani pri dlhodobom používaní sa nevytvára návyk.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Prípadný zákal nie je na závadu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.