Košík je prázdny
Kategorie zboží

Spokey PRIME PRO Roller skates, black-gold, ABEC9 Carbon, size 47 - VÝPREDAJ


Výpredaj

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popisKolieskové korčule Spokey PRIME PRO:- Upozornenie: Venujte prosím pozornosť pri výbere veľkosti podľa veľkostnej tabuľky uvedenej nižšie. Pred nákupom si prosím dôkladne skontrolujte dĺžku stielky v cm.


- 80 mm kolieska umožňujú dosahovať vysokých rýchlostí

-
vďaka použitým ložiskám vysokej kvality ABEC9 Carbon, sú korčule PRIME PRO skvelou voľbou pre rýchlu a dynamickú jazdu pri súčasnom zachovaní bezpečnosti

-
majú špeciálne tvarovanú vnútornú topánočku s anatomickou vložkou, ktorá zaisťuje optimálne prispôsobenie chodidla korčuliam a zároveň zabraňuje pohybu päty počas jazdyKolieskové korčule Spokey PRIME PRO sú určené pre mužov a ženy, ktorí si chcú jazdu užiť na maximum. Sú vybavené 80 mm kolieskami, ktoré zaisťujú plynulosť jazdy, sú svižné a uľahčujú udržiavať rovnováhu počas jazdy! Vďaka tomu sa kolieskové korčule stanú nielen vašou obľúbenou vonkajšie aktivitou, ale predovšetkým skvelou zábavou a potešením.Komfortná a bezpečná jazdaJazda na kolieskových korčuliach prináša mnoho zdravotných benefitov - zlepšuje fyzickú kondíciu, zlepšuje motorickú koordináciu a posilňuje svaly nôh. Aby jazda bola maximálne komfortné, je potrebné vybrať model, ktorý sa optimálne prispôsobí chodidlu. Kolieskové korčule PRIME PRO majú špeciálne tvarovanú vnútornú topánočku s anatomickou vložkou, ktorá zabraňuje pohybu päty počas jazdy. Toto riešenie, spolu s trojitým systémom zapínania (šnúrky, suchý zips a dvojitá spona) umožňuje optimálne prispôsobenie topánky nohe a zároveň poskytuje najvyššiu úroveň bezpečnosti.Dokonalá kvalita a precíznosť spracovaniaLožiská sú veľmi dôležitým prvkom všetkých korčúľ. Určujú ich životnosť a umožňujú vyvíjať vysokej rýchlosti. Pri modeli korčúľ PRIME PRO sú použité ložiská vysokej kvality ABEC9 Carbon! Kolieska sú vyrobené z odolného polyuretánu (PU) s priemerom 80 mm s optimálnou tvrdosti pre rekreačné korčuľovanie (82A). Vďaka použitej veľkosti koliesok je ľahké udržať rovnováhu počas jazdy. Vďaka tomu je jazda na kolieskových korčuliach PRIME PRO plynulá, vrtká a nevyžaduje od užívateľa veľkých zručností. Celok je zakončený hliníkovým podvozkom, vďaka ktorému si korčule uchovávajú nízku hmotnosť, a nezaťažujú naše nohy.Skating pre VásKombinácia radosti z jazdy a najlepších technických parametrov? To sú kolieskové korčule PRIME PRO! Korčule sú určené pre mládež a dospelých, ktorí si chcú užiť jazdu na maximum. Model PRIME PRO je skvelou voľbou ako pre úplných začiatočníkov, tak aj pre pokročilých užívateľov. Poskytujú vynikajúci jazdný komfort a zaisťujú plynulú a rýchlu jazdu.Tabuľka veľkostí:

rozmer / dĺžka vložky v cm


39 - 25,0 cm

40 - 25,5 cm

41 - 26,1 cm

42 - 27,0 cm

43 - 27,5 cm

44 - 28,0 cm

45 - 29,0 cm

46 - 29,7 cm

47 - 30,1 cmparametre:

podvozok: hliníkový

ložiská: ABEC9 Carbon

kolieska: 82A, PU

rozmery koliesok: 80 mm

brzda: TPR

profilovaná vložka

zapínanie: šnurovanie, suchý zips, dvojitá spona

maximálna váha užívateľa: 100 kgInformácie pre veľkoodberateľov: