Tanečná hra Dancing Stage Universe 2 + tanečná podložka XBOX360 - s garanciou výmeny 18 mesiacov

Tanečná hra Dancing Stage Universe 2 + tanečná podložka XBOX360 - s garanciou výmeny 18 mesiacov
Konečne je tu tanečná hra určená pre XBOX 360! Hra Dancing Stage Universe 2 je vhodná pre celú rodinu. Oproti predchádzajúcemu dielu je rozšírená o nový mód Freestyle a vylepšený mód Quest. Výrobce: Konami
Běžná cena62,00
Ušetříte11,80 € (19 %)
Vaše cena50,20
Vaše cena bez DPH41,83
 
Dostupnost skladem
viac ako 20 ks
EAN

Další varianty (zboží ve skupině)

Popis produktu:

Konečne je tu tanečná hra určená pre XBOX 360! Hra Dancing Stage Universe 2 je vhodná pre celú rodinu. Oproti predchádzajúcemu dielu je rozšírená o nový mód Freestyle a vylepšený mód Quest.

V móde Freestyle môžete tancovať akým spôsobom chcete. To je mimoriadne vhodné nie len pre deti, ale pre kohokoľvek, kto si chce zatancovať podľa svojho a nebyť zviazaný konkrétnymi tanečnými krokmi.

Vylepšený Quest mód Vám potom umožní vybudovať si svoj vlastný unikátny charakter a postupovať s ním cez všetky misie až pokiaľ nepokoríte všetky výzvy.

Skvelú príležitosť pre súťaženie v hre Dancing Stage Universe 2 ponúka multiplayer, ktorý umožňuje zapojiť do hry až 8 hráčov naraz.

Samozrejmosťou je potom možnosť súťaženia a sťahovania ďalších piesní on-line prostredníctvom služby Xbox Live!

 

Súčasťou balenia je aj špeciálna tanečná podložka.

Pri nákupe tohto produktu v našom e-shope máte istotu, že kupujete kvalitný tovar s garanciou výmeny za nový kus. Pri tejto tanečnej podložke máte nie len zákonnú záručnú lehotu 24 mesiacov na výrobné závady, ale aj exkluzívnu 18 mesačnú garanciu* výmeny tovaru v prípade bežného opotrebovania.

Našli ste tanečnú podložku inde lacnejšie? Dôkladne sa informujte, či predajca garantuje výmenu podložky aj pri bežnom opotrebovaní. Upozorňujeme, že niektoré e-shopy predávajú tanečné podložky so zníženou životnosťou a to aj napriek tomu, že na to nie ste vopred upozornený a vaše prípadné reklamácie nebudú uznané. Berte prosím na vedomie, že len v prípade ak je priamo spomenutá garancia životnosti/výmeny za nový kus, možno uplatňovať počas tejto doby záruku na všetky závady.

 *Garancia životnosti s možnosťou výmeny za nový kus (príp. bezplatnej opravy podložky, ak sa jedná o opraviteľnú závadu): v tomto predajnom režime garantujeme vysokú životnosť podložky - životnosť výrobku v tomto predajnom režime je 18 mesiacov. Neznamená to však, že po uplynutí tejto doby prestane výrobok fungovať (pri šetrnom zaobchádzaní v súlade s Návodom k obsluhe zostane tanečná podložka funkčná niekoľko rokov). Táto doba len vymedzuje garanciu bezchybnosti výrobku, kedy je možné (pokiaľ bola podložka používaná v súlade s Návodom k obsluhe) reklamovať aj závady spôsobené bežným opotrebovaním (napríklad nefunkčnosť snímačov, poškodenie povrchu podložky a pod.). Po uplynutí tejto lehoty je možné reklamovať len výrobné závady.

Parametry

Povrchové provedení umělohmotná tkanina
vyztužené šipky
Protiskluzový podklad ano
Velikost cca 950x820x24 mm
Velikost šipky 27,3 cm x 27,3 cm
Vložená výplň bez výplně
Kompatibilita Xbox™
Konektor XBOX

Přidat komentář


Kategorie zboží