Košík je prázdny
Kategorie zboží

Vyhrievané masážne papuče s prírodnými kameňmi, čierne, CatMotion


Akcia

Doprajte si reflexnú horúcu masáž chodidiel prírodnými kameňmi. Skvelý darček pre ňu i pre neho.

Bežná cena 40,50
Ušetríte 30,37 %
Vaša cena 28,20
Vaša cena bez DPH 23,50
 
Dostupnosť skladom
5 ks
odoslanie zajtra
černá

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

1,18 €
skladom

Podrobný popis

Doprajte si reflexnú masáž chodidiel prírodnými kameňmi vychádzajúce z čínskej medicíny, kedykoľvek po nej zatúžite. S týmito elektricky vyhrievanými masážnymi papučami si navyše môžete vybrať, či túžite po klasickej studenej alebo intenzívne teplé masáži.

Topánky jednoducho na chvíľku pripojíte ku ľahko ovládateľnému magnetickému adaptéra, necháte nahriať na požadovanú teplotu a môžete relaxovať.

Skvelý darček pre ženu či muža akéhokoľvek veku, ktorý naozaj ocenia.

Masáž pomocou týchto šľapiek vychádza z čínskej medicíny. Stimuluje akupresúrne body na chodidlách a pomáha zrelaxovať telo. Jednotlivé druhy a tvary kameňov sú poskladané presne podľa zásad čínskej medicíny.

Unikátna vyhrievacie funkcie týchto šľapiek umožňuje nahriať papuče až na 45 ° C. S nahriatymi šľapky možno normálne chodiť bez nutnosti neustáleho pripojenia do el. siete. Horúca masáž je veľmi príjemná a oveľa efektívnejšie zvyšuje prekrvenie celého tela a jednotlivých orgánov. Rýchlejšie tak odstraňuje rôzne bolesti, napätie a únavu.

Na chodidlách sa rovnako ako na uchu odrážajú všetky vnútorné orgány. Každá reflexná zóna chodidiel je priamo prepojená s určitým orgánom, svalom, kĺbom alebo nervy. Stimulácia týchto zón a bodov pôsobí priaznivo na celé telo a pomáha pri liečbe a prevencii mnohých ťažkostí. Masáž zlepšuje látkovú výmenu, podporuje imunitu, prispieva ku kvalite spánku, uľavuje od bolestí rôzneho pôvodu a zmierňuje únavu, napätie a stuhnutosť svalov.

RoHS - šľapky sú vyrobené v súlade so smernicou 2002/95 / ES (Restriction of the use of certain Hazardous Substances in electrical and electronic equipment, česky "Obmedzenie používania určitých nebezpečných látok v elektronických a elektrických zariadeniach").


Parametre

Barva: černá

Pro koho: unisex

Velikost: M (38, 39), 25 cm, L (40, 41), 26 cm, XL (42, 43), 27 cm, XXL (44, 45, 46)

Elektrické vyhřívání: Ano