Košík je prázdny
Kategória tovaru

Na lúke - rodinná hra


V hre Na lúke sa hráči stávajú pozorovateľmi prírody, pretože práve tam sa odohrávajú tie najzaujímavejšie príbehy, v hlavných úlohách so zvieratami a rastlinami.
Vaša cena 47,50
Vaša cena bez DPH 39,58
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame vo stredu

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

V hre Na lúke sa hráči stávajú pozorovateľmi prírody, pretože práve tam sa odohrávajú tie najzaujímavejšie príbehy, v hlavných rolách so zvieratami a rastlinami. S mapou v ruke sa hráči prechádzajú malebnou krajinou, v ktorej hľadajú inšpiráciu a zachytávajú úchvatné výhľady. Na ceste za titulom najskúsenejšieho pozorovateľa ich poháňa vášeň, zvedavá myseľ aj túžba po poznaní záhad prírody.

Najskúsenejším pozorovateľom sa stane hráč, ktorý získa najviac bodov za pozorovanie rôznych druhov zvierat, rastlín a krajiny a tiež za suveníry, ktoré si z výletu prinesie. Súťaž potom pokračuje pri táboráku, kde sa hráči predbiehajú v tom, kto dosiahne cieľ svojho dobrodružstva ako prvý. Hra obsahuje aj mód pre jedného hráča.

OBSAH BALENIA: 1 hlavná doska 2 obojstranné dosky s táborákom a 2 vyplňovacie žetóny 184 kariet 12 žetónov ciele 20 žetónov chodníky 12 bonusových žetónov 28 žetónov cesty 1 doštička pre hru jedného hráča 1 žetón prvého hráča 4 obálok s dodatočnými 4 skladacie stojančeky na karty 1 register kariet 1 návod na zloženie stojančekov na karty 1 české a slovenské pravidlá