Košík je prázdny
Kategória tovaru

Optické prvky

radiť podľa: Obľúbenosti Ceny Názvu

Plastový držiak pre produkty TP-LINK Tapo C200/C210 vhodné na stenu.

11,70 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

1,40 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

Kotviaca svorka s očkom je určená na inštaláciu DROP káblov s priemerom 2 až-6 mm samonosným spôsobom.

2,90 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v piatok

19,80 €
vrátane DPH

Skladom 1 ks Odosielame zajtra

PLANET GPN-100; Klientska jednotka gigabitovej pasívnej optickej siete (GPON) ONT disponuje jedným GPON portom a jedným Gigabit RJ-45 portom.

26,20 €
vrátane DPH

Skladom 2 ks Odosielame zajtra

Plastový držiak pre produkty MERCUSYS HALO H70X/H80X Vhodný na stenu.

17,20 €
vrátane DPH

Skladom 2 ks Odosielame zajtra

Plastový držiak pre produkty TP-LINK DECO M4/E4. vhodný na stenu.

12,40 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v piatok

Plastový držiak pre produkty MikroTik Držiak do 19" a 10" racku pre modely MikroTik ( POZRI NIŽŽE) Možnosť uchytenia vpravo alebo vľavo.

17,50 €
vrátane DPH

Skladom 2 ks Odosielame zajtra

Optický box je skvelým produktom na budovanie sietí typu FTTH.

4,90 €
vrátane DPH

Skladom 3 ks Odosielame v piatok

TP-Link D-Halo; Nástenný plastový držiak pre produkty Mercusys Halo H50, H30, S12 a S3.

12,90 €
vrátane DPH

Skladom 4 ks Odosielame v piatok

63,40 €
vrátane DPH

Skladom 1 ks Odosielame zajtra

1,20 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

Optický modul formátu SFP pre GPON OLT zariadenie ITU-T G.984.2, prenosová rýchlosť vysielania 2488 MB/sa príjem 1244 MB/s, vlnová dĺžka 1490 nm/1310 nm, SC/UPC konektor, umožňuje obojsmernú komunikáciu …

88,90 €
vrátane DPH

Skladom 3 ks Odosielame v piatok

Optická kazeta s viečkom a hrebienkami pre 24 vlákien.

3,60 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v piatok

Ubiquiti UFiber WIFI6; Jednotka UFiber WiFi6 disponujúca vstupným GPON portom typu SC/APC (WAN) a 4 výstupnými portami RJ-45 .

120,20 €
vrátane DPH

Skladom 3 ks Odosielame zajtra

Splitter PLC optický -1x8, 1260 - 1650 nm, ABS box, SC/APC, 1,5 m dlhé vlákna typu G657A.

11,10 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v piatok

Duplexná optická spojka pre konektory SC s brúsením APC, singlemode.

2,50 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v piatok

Ochrana zvaru do optickej kazety, dĺžka 40 mm.

1,70 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v piatok

Spojka je určená na spojenie dvoch konektorov SC pre singlemode vlákna.

2,20 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v piatok

Optická spojka duplexná pre konektory SC s brúsením UPC, singlemode.

2,20 €
vrátane DPH

Skladom 4 ks Odosielame v piatok

Optická kazeta s viečkom a hrebienkami pre 12 vlákien.

4,40 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v piatok

Spojka je určená na spojenie dvoch konektorov LC pre singlemode vlákna.

2,70 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v piatok

Ochrana optického zvaru 60mm

1,70 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v piatok

18,50 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

Spojka SC Single Mode duplex

2,10 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

Opticord SC/APC Optický pigtail 09/125 1m

2,60 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM Filter; Modul pre multiplexovanie s delením vlnovej dĺžky, ktorý kombinuje služby XGS/XG-PON a GPON do jediného optického distribučného systému.

314,80 €
vrátane DPH

Skladom 2 ks Odosielame zajtra

Ubiquiti UISP Fiber XGS; Optická sieťová jednotka, ktorá dokáže zaistiť prenosovú rýchlosť až 10 Gb/s pre uplink/downlink na vzdialenosť až 20 km.

170,00 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

Ubiquiti UISP Fiber XG; Optická sieťová jednotka, ktorá dokáže zaistiť prenosovú rýchlosť až 10 Gb/s pre downlink (2,5 Gb/s pre uplink) na vzdialenosť až 20 km.

119,00 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

WiFi vonkajšie CPE 802.11b/g/n 150Mbps 2.4 GHz, pasívne PoE, 2x RJ45, režimy AP/Station/WISP/P2MP/WDS Repeater/Router, krytie IP65, horizontálna polarizácia, 60° horizontálna, 30° vertikálna,

44,30 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo stredu 29.5.