Košík je prázdny
Kategória tovaru

LEGO

radiť podľa: Obľúbenosti Ceny Názvu

Deti sa môžu úžasne zabaviť pod vodou s týmto rozkošným setom LEGO® Creator 3 v 1 Delfín a korytnačka, ktorý sa dá prestavať na morského koníka alebo utešenú rybičku. 3 modely morských živočíchov v 1 balení nabádajú k nápaditým hrám Milovníci morských zvierat si môžu vybrať medzi 3 rôznymi dobrodružstvami pod vodou Mláďa delfína, mláďa morskej korytnačky aj ryba sú dokonale pohyblivé Každý z 3 modelov má aj výstavný podstavec Deti vo od 6 rokov dokončia obohacujúci staviteľský projekt a potom sa môžu pustiť rovno do hry Modely zvieratiek majú ideálnu veľkosť na to, aby si ich deti mohli brať všade so sebou Pozrite si ďalšie novinky zo série LEGO® Creator 3 v 1 na marec 2022.

9,80 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

Obdarujte deti jedinečným darčekom, ktorý posunie tvorivé hry na novú úroveň.

3,90 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

Naplňte detskú túžbu po umení a ručných prácach s týmto multipackom, ktorý obsahuje náramok, ozdobu na tašku, rámček, stojan na ceruzky, dizajnérske nápady a dieliky. • Nakopnite kreativitu detí týmto parádnym multipackom doplnkov a izbových dekorácií zo série DOTS!• Rozvíjajte dizajnérske zručnosti formou ručnej výroby a tvorivosti.• Ohúrte s touto inšpiratívnou stavebnicou deti, ktoré obľubujú tvorivé hračky.• Funkčné výtvory, ktoré sa dokonale hodia k detskej osobnosti a zariadeniu detskej izby.• Hra a zábava sa začínajú spojením prvých dielikov a nikdy sa nekončia!• Deti môžu s DOTS stavebnicami objavovať slobodu zo sebavyjadrovania a radosť z hry s LEGO® kockami.• LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v oblasti kvality, takže zakaždým fungujú bezchybne.• LEGO® dieliky spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

29,50 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

Deti a všetci umelci si parádny sadu LEGO® DOTS ™ (41908) DOTS doplnky - 1. séria doslova zamilujú! Týmito doplnky možno obohatiť všetky sady LEGO DOTS, takže deťom dajú možnosť zábavno rozšíriť svoje ozdoby nespočetným množstvom spôsobov tak, aby ladili s ich oblečením či izbou alebo zodpovedali ich nálade.

4,10 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

Motorizujte svoje výtvory LEGO TECHNIC s pomocou veľkého motora TECHNIC od LEGO Powered Up.

32,20 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

Ukážte deťom vo veku od 4 rokov radosť zo stavania s kockami LEGO® vďaka tejto bojovej stavebnici NINJAGO® s hračkárskym robotom a 2 minifigúrkami. Nindžovská bojová hračka, ktorá deti naučí stavať a zároveň im ukáže nindžovské dobrodružstvá Súčasťou sú 2 minifigúrky: Lloyd a jeho protivník, Veľhadí ničiteľ Hračkársky robot má kabínu a 2 veľké meče na akčné súboje Stavebnica špeciálne navrhnutá pre deti vo veku od 4 rokov Tento set sa dá po hre vystaviť v detskej izbe Súčasťou je aj jednoduchý obrázkový návod pre deti Stavebnice zo série 4+ naučia deti stavať V bezplatnej appke LEGO® je k dispozícii digitálny návod Už od roku 1958 sa kocky LEGO® vyrábajú z vysokokvalitných materiálov LEGO® kocky spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti

9,80 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

• 3 staviteľské zážitky v 1 sade – Stavebnica LEGO® Creator 3 v 1 (31141) Hlavná ulica deťom ponúka prehrávanie zábavných príbehov v meste s 3 rôznymi modelmi: ulicou mesta, secesným domom a ulicou s trhom • Nekonečné hranie – Fanúšikovia LEGO® si môžu postaviť a prestavať 3 rôzne scény z mesta: ulicu s hotelom, obchodom s hudbou a doskami as kaviarňou, alebo 4-poschodový secesný bytový dom, prípadne ulicu s bránou na trh • Prístup zozadu – Každý model je vzadu otvorený, aby si deti mohli modely otáčať a užiť si prehrávanie zábavných príbehov vo všetkých miestnostiach a so všetkými doplnkami • Hromada doplnkov – K doplnkom v stavebnici Hlavná ulica patrí napríklad kávovar a hudobné nástroje, secesný dom obsahuje chladničku a stôl av ulici s bránou na trh nájdete lehátko • 6 minifigúrok – Súčasťou je pracovník v kaviarni, recepčný v hoteli, spevák, figúrka na vozíku, dieťa a predavač.

149,30 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok

Objavte dom naplnený priateľstvom až po strechu so stavebnicou Dom Autumn od LEGO® Friends (41730) pre deti od 7 rokov.

73,80 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok

Odmeňte dieťa za usilovnú prácu touto tvorivou sadou, ktorá obsahuje izbové dekorácie, magazín plný dizajnových nápadov a hromadu pestrofarebných dielikov. • Naplňte detskú túžbu po umení a ručných prácach s touto úžasnou kreatívnou sadou.• Rozvíjajte dizajnérske schopnosti detí s pomocou množstva dielikov a možností tvorby modelov.• Odmeňte dieťa, ktoré si to zaslúži, týmto zábavným darčekom s kopou rôznych funkcií.• Funkčné výtvory, ktoré sa dokonale hodia k detskej osobnosti a zariadeniu detskej izby.• Nadchnite fanúšikov ručnej výroby nápaditou sadou, ktorá pomáha rozvíjať tvorivé sebavedomie.• Deti môžu s DOTS stavebnicami objavovať slobodu zo sebavyjadrovania a radosť z hry s LEGO® kockami.• LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v oblasti kvality, takže zakaždým fungujú bezchybne.• LEGO® dieliky spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

40,40 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

• Oslava pre fanúšikov závodných vozidiel – Vzdajte hold 100 rokom automobilového pretekania na Le Mans 2023 s týmto autentickým modelom LEGO® Technic PEUGEOT 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar (42156) pre dospelých • Naštartujte motor – Postavte hybridný systém vrátane.

217,50 €
vrátane DPH

Skladom 2 ks Odosielame v pondelok

• Oslava Spider-Mana – Stavebnica LEGO® Marvel (76261) Spider-Manova konečná bitka je kombináciou klasických postáv a akcie plnej pavučín z filmu Spider-Man: Bez domova od štúdia Marvel • Kultové postavy – priateľský Spider-Man zo susedstva (Tobey Maguire ), Úžasný Spider-Man (Andrew Garfield), Spider-Man (Tom Holland), Electro, Doktor Strange, Zelený goblin, Ned, MJ a Doc Ock • Veľa zábavy pri hraní a vystavovaní – 3 podstavce minifigúrok pre akciu vo vzduchu. strecha, ktorá odhalí Sandmana, vyklápacia zadná časť odhaľujúca portál, mäkká pavučina na omotanie nepriateľov a mnoho ďalšieho. Model meria cez 18 cm na výšku, 20 cm na šírku a 22 cm do hĺbky a zaujme na vystaviteľa z akéhokoľvek uhla • Intuitívny sprievodca stavaním – Deti si môžu stiahnuť aplikáciu LEGO® Builder a vychutnať si pohlcujúci staviteľský zážitok s digitálnymi funkciami približovania a otáčania modelov v 3D a možnosti ukladania stavebníc a zobrazenie postupu v stavaní • Ešte väčšia zábava so superhrdinami – Rozsiahly rad stavebníc LEGO® Marvel prináša deťom neobmedzené tvorivé možnosti stavania, hrania a vystavovania • Záruka kvality – Dieliky LEGO® spĺňajú striktné odborové štandardy kvality, čo znamená, že sú konzistentné a kompatibilné a ľahko z nich možno stavať • Bezpečnosť zaručená – Kocky a dieliky LEGO® púšťame na zem, drvíme, krútime, zahrievame a analyzujeme, aby sme zaistili, že spĺňajú prísne globálne bezpečnostné štandardy

113,00 €
vrátane DPH

Skladom 4 ks Odosielame v pondelok

Ste pripravení na dobrodružstvo v snehu? Paisley sa vydala na dobrodružstvo v horách s kamarátkou Aliyou a jej mladšou sestrou Ellou.

53,40 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok

• Stavebnica domu a auta – LEGO® City Rodinný dom a elektromobil (60398) je stavebnica s kombinovateľnými modulmi izieb s množstvom detailov podporujúcich nápadité hranie • Čo sa ukrýva v krabici? – Všetko, čo deti potrebujú na zostavenie modulárneho domu a auta, ďalej 3 minifigúrky, figúrka psa a LEGO® Križovatka umožňujúca prepojenie s ostatnými stavebnicami z radu LEGO City • Navrhnuté pre kreatívne hranie – Deti môžu moduly vymieňať a upraviť tak dom podľa seba, navyše je možné otvoriť strechu pre ľahký prístup k prepracovanému interiéru • LEGO® darček pre deti od 6 rokov – Skvele poslúži ako zábavný narodeninový, vianočný či akýkoľvek iný darček • Rozmery – Dom meria cez 17 cm na výšku, 19 cm na šírku a 16 cm do hĺbky .

56,90 €
vrátane DPH

Skladom 2 ks Odosielame v pondelok

Úložný box s priehradkami s motívom LEGO ICONIC. Do priehradok môžu deti schovávať svoje obľúbené LEGO minifigúrky alebo upratovať LEGO kocky.

20,70 €
vrátane DPH

Skladom 5 ks Odosielame dnes

Výpredaj

Úložný box s priehradkami s motívom LEGO ICONIC. Do priehradok môžu deti schovávať svoje obľúbené LEGO minifigúrky alebo upratovať LEGO kocky.

12,81 €
vrátane DPH

Skladom 1 ks Odosielame dnes

38,00 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok

S LEGO® fliaš na pitie sa deti v škole nezabudnú napiť. Obľúbená LEGO® fľaša na pitie s novým motívom LEGO ICONIC.

12,90 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo stredu

Fanúšikovia Black Panthera sa môžu pridať k Shuri, Riri, Nakii a Attumovi a prežiť s nimi nespočetné množstvo napínavých dobrodružstiev na palube tryskáča Sunbird. Ikonické lietadlo Sunbird na motívy filmu Black Panther pre malé superhrdinu 4 minifigúrky: Shuri, Riri, Nakia a Attuma Polohovateľné motory a krídla dávajú deťom ohromnú hernú variabilitu Skvelý darček k narodeninám či Vianociam pre fanúšikov Marvelu od 8 rokov Sunbird cm na dĺžku Všetky zberateľské stavebnice LEGO® Marvel je možné vzájomne kombinovať Kocky LEGO® spĺňajú najvyššie odborové štandardy kvality Stavebnice LEGO® vyhovujú prísnym globálnym bezpečnostným normám

54,10 €
vrátane DPH

Skladom 1 ks Odosielame v pondelok

• Herná stavebnica prieskumu oceánu – Stavebnica LEGO® City Hlbinná prieskumná ponorka (60379) je plná vybavenia a funkcií pre úžasné prieskumné dobrodružstvá pod hladinou • Čo vás čaká v krabici? – Všetko, čo deti potrebujú na zostavenie hlbinnej ponorky, dron, potápačský oblek, vrak lode, 6 minifigúrok prieskumníkov a figúrka kostlivca, 3 žralokov, 2 medúz a 4 rýb • Parádne funkcie pre rozmanitejšie hranie – Okolo vraku lode krúži 2 žraloky prekvapenie • Stavebnica pre fanúšikov kreatívnej zábavy – Zábavný darček pre deti od 7 rokov k narodeninám, Vianociam alebo akejkoľvek inej príležitosti • Rozmery – Prieskumná ponorka meria cez 11 cm na výšku, 31 cm na dĺžku a 17 cm na šírku • Doplnky minifigúrok – Medzi doplnky LEGO® v tejto sade nájdete fotoaparát, skener, hasák, injekciu, nožnice, páčidlo, meč, drahokam a 2 lúče • Nechýba interaktívny návod – Objavte aplikáciu LEGO® Builder.

113,00 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok

Box na malé prekvapenie. Buď na desiatu (možno vložiť do veľkého desiatového boxu) alebo ho možno použiť aj ako originálny obal na darček.

5,10 €
vrátane DPH

Skladom 4 ks Odosielame vo stredu

Plastový box v tvare LEGO kocky je vhodný nielen na praktické ukladanie napr. ceruziek, pravítok, kociek zo stavebníc a iných hračiek, ale tiež ako skvelá dekorácia.

15,40 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo stredu

So stavebnicou Lávová vlna – rozširujúca súprava (71416) od LEGO® Super Mario™ si deti môžu postaviť ohnivú úroveň.

30,60 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

Táto stavebnica LEGO® DREAMZzz™ (71453) Izzie a králik Bunchu vtiahne deti od 7 rokov priamo do akcie vo Svete snov.

20,20 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

Upratovanie zábavou? Pre LEGO úložný box so zásuvkami je to ľahká úloha. Novinka v úložných boxoch - box so zásuvkou, do ktorej môžete uschovať hračky, LEGO kocky, kancelárske potreby a ďalšie drobné …

66,90 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo stredu

Nechajte svoje deti upratovať s úsmevom. Plastový box v tvare LEGO kocky je vhodný nielen na praktické ukladanie kociek zo stavebníc a iných hračiek, ale tiež ako skvelá dekorácia.

30,90 €
vrátane DPH

Skladom 3 ks Odosielame vo stredu

Užite si s deťmi od 4 rokov zábavu v prírode so stavebnicou LEGO® Friends Prázdninové kempovanie (41726).

21,60 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

Viete o milovníkovi zvieratiek alebo kutilovi so záujmom o umenie a dizajn.

6,80 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

• Herná figúrka Captain America – Zostaviteľná figúrka: Captain America (76258) od LEGO® Marvel malým superhrdinom prinesie nekonečné nápadité dobrodružstvá • Supervojak od Marvelu – Figúrka obsahujúca 310 dielikov má pohyblivé kĺby ramien, paží, bedier a bedier je možné pripevniť k rukám alebo k chrbtu • Príprava na akciu – Deti môžu figúrku polohovať do akčných póz a prehrávať misie z filmov od štúdia Marvel alebo si vymýšľať vlastné dobrodružstvo • Darček pre deti – Darujte túto tvorivú figúrku malým superhrdinom od 8 rokov k narodeninám, Vianociam alebo jednoducho len tak • Hranie na cesty – Táto všestranná figúrka meria cez 25 cm na výšku a deti si ju so sebou môžu vziať so sebou na akékoľvek dobrodružstvo • Intuitívny sprievodca stavaním – Deti si môžu stiahnuť aplikáciu LEGO® Builder a vychutnať si pohlcujúci staviteľský zážitok s digitálnymi funkciami približovania a otáčania modelov v 3D a možností ukladania stavebníc a zobrazenia postupu v stavaní • Ešte viac zábavy so superhrdinami – Rad LEGO® Marvel ponúka ďalšie zberateľské zostaviteľné figúrky, vrátane Wolverina (76257) a Venoma (76226) • Záruka kvality – Dieliky LEGO® spĺňajú striktné odborové štandardy kvality, čo znamená, že sú konzistentné a kompatibilné a ľahko z nich možno stavať • Bezpečnosť zaručená – Kocky a dieliky LEGO® púšťame na zem, drvíme, krútime, zahrievame a analyzujeme, aby sme zaistili, že spĺňajú prísne globálne bezpečnostné štandardy

40,50 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok

Zaveďte deti do zábavného sveta LEGO® Super Maria s týmto štartovacím setom Dobrodružstvo s Luigim, ktorý obsahuje interaktívnu figúrku LEGO® Luigiho. • Interaktívny štartovací set Super Mario™ s LEGO® Luigim.• Kreatívni hráči dostanú od figúrky LEGO® Luigi™ okamžitú spätnú väzbu a odmeny.• Nugátovo hnedé kocky spúšťajú rôzne reakcie LEGO® Luigiho.• Zábavný darček pre deti od 6 rokov, ktorým ľahko nadchnú všetkých kamarátov.• Figúrka LEGO® Luigi™ funguje na 2 AAA batérie (nie sú súčasťou balenia).• Návod a mnoho ďalšieho deti nájdu v bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™.• LEGO® Super Mario™ sety rozvíjajú schopnosť detí riešiť problémy kreatívne a nápadito.• Vysokokvalitné LEGO® kocky a dieliky sa jednoducho a pevne spájajú.• LEGO® komponenty testujeme, aby spĺňali prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

56,40 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

So stavebnicou Jayov titánsky robot od LEGO® NINJAGO® (71785) si deti od 9 rokov užijú prehrávanie nespočetných dobrodružných príbehov s nindži.

72,70 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra