Košík je prázdny
Kategória tovaru

Transceiver

radiť podľa: Obľúbenosti Ceny Názvu

112,60 €
vrátane DPH

Skladom 2 ks Odosielame zajtra

XtendLan XL-MGB-LXT; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, duplexný LC konektor.

21,90 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra

Aruba IOn 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

70,70 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo stredu 29.5.

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Cable (JD096C)

135,10 €
vrátane DPH

Skladom 3 ks Odosielame vo stredu 29.5.

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 0.65m Direct Attach Copper Cable (JD095C)

127,30 €
vrátane DPH

Skladom 3 ks Odosielame vo stredu 29.5.

Aruba IOn 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

76,10 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo stredu 29.5.

Aruba 10G SFP+ na SFP+

248,80 €
vrátane DPH

Skladom 1 ks Odosielame vo stredu 29.5.

Aruba 10G SFP+ na SFP+

182,90 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo stredu 29.5.

XtendLan MGB-LXB-LCvH; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexný LC konektor, single-mode, WDM.

26,10 €
vrátane DPH

Skladom 1 ks Odosielame zajtra

XtendLan MGB-LXA-LCvH; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexný LC konektor, single-mode, WDM.

20,50 €
vrátane DPH

Skladom 1 ks Odosielame zajtra

XtendLan FOA-P03A; Slúži na zatlmenie optického výkonu v prípade presýtenia prijímačov.

11,70 €
vrátane DPH

Skladom 3 ks Odosielame zajtra

XtendLan FOA-P12A; Slúži na zatlmenie optického výkonu v prípade presýtenia prijímačov.

10,90 €
vrátane DPH

Skladom 1 ks Odosielame zajtra

XtendLan FOA-P06A; Slúži na zatlmenie optického výkonu v prípade presýtenia prijímačov.

11,70 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame zajtra