Košík je prázdny
Kategória tovaru

Optické káble

radiť podľa: Obľúbenosti Ceny Názvu

Ubiquiti UFiber SM 300; Univerzálny optický kábel so šiestimi single-mode vláknami o dĺžke 90 m zakončený LC konektormi na oboch stranách.

150,70 €
vrátane DPH

Skladom 4 ks Odosielame v pondelok

TP-Link TL-SM5220-3M; Vďaka pasívnemu trojmetrovému twinaxiálnemu káblu s dvoma konektormi SFP+ na každej strane je TL-SM5220-3M vhodný pre krátke vzdialenosti a ponúka cenovo dostupný spôsob prepojenia v …

36,70 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v utorok

LANBERG TOSLINK M/M optický kábel 1m Kábel Toslink umožňuje prepojiť rôzne audio zariadenia, ako sú domáce kiná, soundbary atď., so zariadeniami prenášajúcimi signál, ako sú konzoly, televízory.

2,60 €
vrátane DPH

Skladom 5 ks Odosielame v pondelok

Popis produktu: Baseus Crystal Shine je spoľahlivý nabíjací a synchronizačný kábel slúži na nabíjanie zariadenia.

5,70 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok

Optický simplexný patchcord s FLEXI vláknom G.657.B3 (alternatíva EZ-Bend) vhodné najmä pre FTTh aplikácie Patchord je určený pre mechanicky náročné aplikácie.

5,20 €
vrátane DPH

Skladom 4 ks Odosielame v pondelok

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný alebo na mieru vyrobený prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi.

6,90 €
vrátane DPH

Skladom 5 ks Odosielame v pondelok

Optický patchkábel duplexný, ST-SC, 50/125 um, 1 m

6,20 €
vrátane DPH

Skladom 2 ks Odosielame v pondelok

Optický patchcord DATACOM LC-LC 09/125 SM 2m; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom.

10,50 €
vrátane DPH

Skladom 5 ks Odosielame v pondelok

6,10 €
vrátane DPH

Skladom 5 ks Odosielame v pondelok

88,50 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m OM2 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector

5,70 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný alebo na mieru vyrobený prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi.

7,10 €
vrátane DPH

Skladom 1 ks Odosielame v pondelok

Popis produktu: Baseus Crystal Shine je spoľahlivý nabíjací a synchronizačný kábel slúži na nabíjanie zariadenia.

8,10 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok

XtendLan FOT-ST-9-1-9; Jednostranne konektorovaný optický kábel (pigtail) s koncovkou ST, single mode 9/125um, 1m, sekundárna ochrana priemer 0,9mm.

1,50 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok

Aktívny optický kábel HDMI Akyga® AK-HD-400L je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú robustný kábel na pripojenie svojich audio/video zariadení.

104,50 €
vrátane DPH

Skladom 3 ks Odosielame v pondelok

Nedis PROFIGOLD TosLink 2 m sivý; Digitálny optický audio kábel je možné použiť na pripojenie Hi-Fi alebo komponentov domáceho kina, ako je stereo systém alebo prehrávač Blu-ray, k prijímaču.

15,30 €
vrátane DPH

Skladom 1 ks Odosielame v pondelok

Ubiquiti UFiber SM 100; Univerzálny optický kábel so šiestimi single-mode vláknami o dĺžke 30 m zakončený LC konektormi na oboch stranách.

71,80 €
vrátane DPH

Skladom 5 ks Odosielame v pondelok

6,90 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok

Nedis redukčný audio kábel DIN na 2× RCA 1 m; Tento stereo audio kábel s 5-pinovým konektorom DIN a dvoma RCA konektormi je vhodný na pripojenie audiozariadení, ako je napríklad kazetový prehrávač alebo CD …

3,20 €
vrátane DPH

Skladom 2 ks Odosielame v pondelok

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný alebo na mieru vyrobený prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi.

6,20 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok

LANBERG TOSLINK M/M optický kábel 3m Kábel Toslink umožňuje prepojiť rôzne audio zariadenia, ako sú domáce kiná, soundbary atď., so zariadeniami prenášajúcimi signál, ako sú konzoly, televízory.

4,80 €
vrátane DPH

Skladom 4 ks Odosielame v pondelok

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný alebo na mieru vyrobený prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi.

11,40 €
vrátane DPH

Skladom 2 ks Odosielame v pondelok

Popis produktu: Baseus Crystal Shine je spoľahlivý nabíjací a synchronizačný kábel slúži na nabíjanie zariadenia.

6,10 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok

XQ+85MP01D je Multimode QSFP28 modul s maximálnou priepustnosťou 100 Gbps, 4 kanály po 25 Gbps, jedným 12-vláknovým MPO konektorom pre spojenie až na vzdialenosť 100 m.

89,10 €
vrátane DPH

Skladom 2 ks Odosielame v pondelok

Nedis PROFIGOLD TosLink 5 m sivý; Digitálny optický audio kábel je možné použiť na pripojenie Hi-Fi alebo komponentov domáceho kina, ako je stereo systém alebo prehrávač Blu-ray, k prijímaču.

21,90 €
vrátane DPH

Skladom 3 ks Odosielame v pondelok

Nedis PROFIGOLD TosLink 3 m sivý; Digitálny optický audio kábel je možné použiť na pripojenie Hi-Fi alebo komponentov domáceho kina, ako je stereo systém alebo prehrávač Blu-ray, k prijímaču.

18,20 €
vrátane DPH

Skladom 1 ks Odosielame v pondelok

Dátová zásuvka ABB Tango UTP cat.6; Dátová zásuvka ponúka dva porty RJ45.

12,30 €
vrátane DPH

Skladom 3 ks Odosielame v pondelok

8,30 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok

Popis produktu: Baseus Crystal Shine je spoľahlivý nabíjací a synchronizačný kábel slúži na nabíjanie zariadenia.

8,80 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame dnes

Výpredaj

Popis produktu: Baseus Crystal Shine je spoľahlivý nabíjací a synchronizačný kábel slúži na nabíjanie zariadenia.

6,48 €
vrátane DPH

Skladom 1 ks Odosielame dnes