Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Paprika zeleninová pálivá F1 - draka F1 na pole ik rýchlenie 15s / SHU 1 000 /


Draka F1 - skorý hybrid stredného vzrastu so stredne pálivými plody v technologickej zrelosti svetlo zelenej farby, v botanickej zrelosti červenej.
Vaša cena 3,00
Vaša cena bez DPH 2,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 50 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Capsicum annuum L. (partim) / Paprika ročná


Popis:
Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15. máji.


V 1 g: 130 - 250 semien
Výsev: január - marec

Úroda: jún - október


odroda:

Drakom F1 (kód 2575) - skorý hybrid stredného vzrastu so stredne pálivými plody v technologickej zrelosti svetlo zelenej farby, v botanickej zrelosti červenej. SHU 400 - 700.Paprika zeleninová - pálivá: draka F1 (Capsicum annuum L./Paprika ročná)

Popis:
Skorý hybrid stredného vzrastu so stredne pálivými plody v technickej zrelosti svetlo zelenej farby, v botanickej zrelosti červenej.

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15.5.

hnojenie:
  • N 120 kg N / ha
  • P 100 kg P2O5 / ha
  • K 140 kg K 2O / ha
  • maštaľný hnoj 60 - 80 t / ha


Parametre

Druh: Paprika zeleninová - pálivá

Odrůda: DRÁKY F1

Typ: Zelenina