Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey MIX ROLL SINGLE Masážny fitness valec, oranžový


Fitness masážny valec; Vytvorte si s nami svoju domácu posilňovňu. Ponúkané vybavenie od Spokey vám pomôže zlepšiť si kondíciu, skrášliť postavu a rozvíjať zdravé návyky.
Vaša cena 18,10
Vaša cena bez DPH 15,08
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Fitness masážny valec Spokey MIX ROLL SINGLE:
- je ideálny pred, počas aj po tréningu - uvoľňuje napäté svaly, zvyšuje prietok krvi, zvyšuje rozsah pohybu a znižuje riziko preťaženia a zranenia svalov,
- má špeciálnu štruktúru s masážnymi výstupkami,
- je vyrobený z odolných materiálov, vďaka ktorým je odolný voči vysokému zaťaženiu, deformáciám, mechanickému poškodeniu, a zároveň neabsorbuje vlhkosť.

Trénujete často? Radi cvičíte na 200%? Pamätajte, že svaly potrebujem regeneráciu, ktorú im môžete dopriať pomocou fitness valca. Valcovanie je druh myofasciálnej automasáže, vďaka ktorej uvoľníte napäté svaly a fascie. Taká masáž s využitím fitness valca obnovuje svalové tkanivo, pripravuje telo na ďalší tréning, a hlavne znižuje riziko zranenia! S fitness valcom Spokey MIX ROLL SINGLE si môžete spestriť každodenný tréning a zapojiť tak do práce svalové partie, na ktorých vám naozaj záleží.

Postarajte sa o svoje svaly pred, počas a po tréningu
Vďaka používaniu rehabilitačného valca Spokey MIX ROLL SINGLE pred, počas a po tréningu budú svaly pracovať plynulejšie, čo prináša nespočet zdravotných benefitov - zvyšuje sa prietok krvi, zvyšuje sa rozsah pohybov a znižuje sa riziko preťaženia a zranenia svalov. Roller je produkt, ktorý môže ovplyvniť váš tréning. Možno ho využívať na urýchlenie regenerácie a uvoľnenie masírovaných svalov.

Roller a masér v jednom
Fitness valec Spokey MIX ROLL SINGLE je vyrobený z peny EVA, PVC a PE, vďaka čomu neabsorbuje vlhkosť a ľahko sa udržuje v čistote. Jeho štruktúra je tvorená špeciálnymi masážnymi výstupkami. Malé rozmery valca umožňujú jeho ľahkú úschovu a transport.

Parametre:
tvrdosť: hard
materiál: EVA, PVC, PE
rozmery: 45 x 14 cm

Informácie pre veľkoodberateľov:
balenie: 8 ks/kartón
možný predaj po 1 ks