Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey STANDI Balančná podložka s expandermi


Spokey balančná podložka s expandermi, balenie vrátane pumpičky...
Vaša cena 65,60
Vaša cena bez DPH 54,67
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame vo štvrtok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Balančná podložka s expandérmi Spokey STANDI:

- je to univerzálna cvičebná pomôcka , s ktorou obohatíte váš každodenný tréning a zapojíte do práce svaly v ďaleko väčšej miere ako pri bežnom cvičení
- skvelé sa hodí pre tréning rovnováhy, koordinácia a stabilizácia
-
môžete s ňou robiť sklapovačky, drepy, kľučky, dosku, výpady, balančné cvičenia a mnoho ďalších cvikov!

Balančná šošovka STANDI je cvičebná pomôcka, ktorá obohatí váš každodenný tréning doma alebo v posilňovni. Rovnaké cvičenia, len s použitím balančnej podložky zapájajú do práce svaly v oveľa väčšej miere ako klasické cvičenia, čo prináša veľmi rýchle a efektívne výsledky. Ako to funguje? Spokey STANDI svojim tvarom pripomína polovicu lopty so širokým povrchom na cvičenie. Táto konštrukcia vyžaduje od užívateľa, aby udržoval rovnováhu, vďaka čomu sa do práce zapájajú aj svaly hlbokého stabilizačného systému . Počas tréningu sa balančná podložka nakláňa do strán, čo posilňuje nielen konkrétne svalové skupiny, ale tiež zlepšuje obratnosť a celkovú koordináciu tela.

Najlepší tréner rovnováhy

Balančná podložka Spokey STANDI je ideálna pre spestrenie každodenného tréningu . Koniec koncov, rovnováha a obratnosť sú veľmi dôležitými prvkami pri akejkoľvek fyzickej aktivite. Dobre vyvinutá koordinačná schopnosť má veľký vplyv na lyžovanie, skateboarding alebo snowboarding. Udržiavanie sebaovládania a stabilizácie nás do istej miery chráni pred pádmi a potencionálnym zranením. Balančná podložka Spokey STANDI je ideálna pre akýkoľvek typ cvičenia a rehabilitácie : počas rozcvičky, počas koordinačného, senzomotorického, zdravotného alebo funkčného tréningu.

STANDI? Posilňujte a zlepšujte svoje koordinačné schopnosti súčasne

Balančná podložka STANDI bola vytvorená s ohľadom na bezpečnosť a kvalitu domáceho tréningu. Je vyrobená z odolných a zároveň pružných materiálov. Vďaka tomu sa nedoformuje počas rôznych cvičení a skákania. So STANDI ľahko vytvoríte kvalitný tréning na posilnenie svalov zadku, brucha, chrbta a nôh.

Parametre:
materiál: PVC
rozmer: 59 cm
váha netto: 6,3 kg
váha brutto: 6,8 kg
maximálnej hmotnosti používateľa: 120 kg

Informácie pre veľkoodberateľov:
balenie: 2 ks/kartón
možný predaj po 1 ks