Košík je prázdny
Kategória tovaru

Tanečná podložka X-PAD, PROFI Version Dance Pad


Doprava zadarmo

Profesionálne odpružená tanečná podložka novej generácie - najlepšia tanečná podložka pre pripojenie k PC, ktorú možno v súčasnosti na trhu nájsť.

Dočasne vypredané

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Predstavujeme Vám X-PAD, PROFI Version Dance Pad pre pripojenie k PC - divokú kartu z exkluzívnej kolekcie X-PAD. Po veľkom úspechu tanečné podložky X-PAD, Extreme Dance Pad bola vyvinutá nová tanečná podložka s maximálnou životnosťou pre extrémnu záťaž, ktorá spĺňa všetky nároky ako pre domáce, tak pre komerčné použitie.

X-PAD, PROFI Version Dance Pad je v súčasnosti bezkonkurenčne najlepšie tanečné podložkou pre PC na trhu. Jedná sa o podložku kombinujúci výhody softpadu a Hardpad. Z kategórie softpadu si odnáša veľmi príjemný a komfortný povrch, nehlučný prevádzku a skladnosť. Z kategórie Hardpad potom vysokú nosnosť, extrémne veľkú životnosť a veľmi presné snímanie.

Súčasťou tanečnej podložky X-PAD, PROFI Version Dance Pad je špeciálne vyvinutá tvrdená molitanová výplň, ktorá hráčovi poskytuje dokonalú podporu pri tanci na podložke. Táto výplň šetrí kĺby hráčov - tlmí nárazy a dôsledky, ale tak, že sa hráč do podložky neprepadá a nemôže teda dôjsť ku skresľovaniu výsledkov alebo diskomfortu pri pokročilejších hre. Vďaka tejto špeciálne vyvinuté výplni je maximálne predĺžená životnosť, pretože takmer nedochádza k opotrebovávanie snímačov.

X-PAD, PROFI Version Dance Pad svojmu užívateľovi poskytuje pevnú oporu pre odrazy a pocit tanca na Hardpad. Samozrejmosťou sú plasticky vystužené a vyvýšené šípky pre presnú orientáciu na podložke.

Všetky rozmery zodpovedajú súčasným štandardom a požiadavkám na najvyššiu triedu tanečných podložiek a hier.

Vďaka špeciálnej ochrane snímačov pevne tvrdenou molitanovou výplňou, výstuhou šípok a vďaka precíznosti a ľahkosti snímania je vhodná ako pre začínajúcich, tak veľmi pokročilých hráčov, ktorí podložku zaťažujú aj niekoľko hodín denne - zo všetkých ponúkaných podložiek na trhu práve X-PAD, PROFI Version Dance Pad znesie najvyššiu záťaž. Skvele sa hodí na klasické domáce použitie, večierky a iné akcie. Podložka nie je určená pre tanec v topánkach.

Vďaka svojej váhe a možnosti zloženia do malej krabice sa s podložkou ľahko a pohodlne manipuluje. Tanečná podložka je ľahká a najmä v rozloženej podobe veľmi skladná. Odpruženie možno ľahko vybrať a spoločne s tanečnou podložkou zložiť na rozmer cca 35x43x25 cm.

Súčasťou tohto balenia je najmodernejšia tanečná hra PlayDance - nová rýdzo česká tanečná hra určená nielen pre prevádzku s tanečnými podložkami radu X-PAD. Na trh ju po niekoľkoročnom vývoji uviedla firma VISO TRADE sro, popredný výrobca a dodávateľ najpredávanejších tanečných podložiek na českom trhu.

Hra má mnoho nových unikátnych funkcií a ovládacích prvkov, ktoré doteraz žiadna z dostupných tanečných hier neponúkala. Ovládanie hry je intuitívne a prehľadné ako pre úplných začiatočníkov, tak pre pokročilých, ktorí od tanečnej hry vyžadujú viac než len hudbu a šípky. Samozrejmosťou je moderný grafika a nadčasový dizajn, ktorý v súčasnosti postrádajú všetky zastarané tanečné hry. K tejto verzii hry je možné pripojiť až 8 tanečných podložiek naraz.

V balení tiež nájdete tanečnú hru StepMania 3.9 (pre Windows) s možnosťou voľby medzi kvalitné kompletné českou verziou hry alebo anglickou verziou hry.

Súčasťou je aj legálna hudba (213 piesní rôznych žánrov), rovnako ako Inštalátor DDR.CZ, ktorý za vás prevedie všetky nastavenia programu StepMania a PlayDance, pripraví podložky na okamžité použitie a ak budete chcieť, stiahne vám automaticky ďalšiu legálnu hudbu z internetu ZADARMO.

Podložka je dodávaná v exkluzívnom darčekovom balení, ktoré korešponduje s nadčasovým dizajnom podložky.

X-Pad, Profi Version Dance Pad je kompatibilný s PC (USB) a je vhodný pre použitie so všetkými tanečnými simulátormi ako napr. StepMania, DWI (Dance With Intensity), ale aj pre Dancing Stage a ďalšie DDR Dance Dance Revolution hry. Nie je potrebný žiadny ovládač / driver / (Plug & Play).

Pre bezplatné stiahnutie programu StepMania pre Linux a navštívte stránku www.stepmania.com , prípadne www.ddr.cz , kde nájdete podrobné české návody, ako inštalácia vykonať.

parametre:

 • veľmi vysoká životnosť

 • 3 mesačná garancia výmeny produktu pri bežnom opotrebení

 • vložená jeden palec silná špeciálne tvrdená molitanová výplň

 • výplň možno ľahko vybrať a vymeniť

 • vystužená vyvýšená tlačidlá pre presnú orientáciu

 • podklad vyrobený z protišmykového materiálu

 • vysoká nosnosť

 • verzia s ôsmimi šípkami

 • celkom 10 aktívnych polí

 • nie je potrebné žiadne externé napájanie - napájané priamo z herného zariadenia

 • tichá prevádzka (šípky sú pri stláčaní nehlučné)

 • Plug & Play (nie je potrebný žiadny driver)

 • adaptér pre USB (Windows, Linux)

 • rozmery zodpovedajúce súčasným svetovým štandardom

ZÁRUKA tanečno PODLOŽIEK X-PAD

Záruka na výrobok je 24 mesiacov a vzťahuje sa na všetky výrobné vady (okrem úmyselného a mechanického poškodenia a poškodenie spôsobené použitím v rozpore s Návodom na obsluhu). Okrem zákonnej záručnej lehoty zákazníkom poskytujeme aj garanciu výmeny tanečnej podložky pri bežnom opotrebovania (viď nižšie). Všetky reklamácie aj opravy rieši zákazník priamo s nami. V návode na obsluhu je vyzvaný, aby nás kontaktoval cez formulár na našich stránkach a my s ním všetko vyriešime. Zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety. Všetky podložky je možno odoberať v dvoch verziách - s garanciou výmeny 3 a 18 mesiacov.

HALF SERVICE

Garancia výmeny 3 mesiace - Garancia výmeny či opravy tanečné podložky pri bežnom opotrebenie je v tomto predajnom režime 3 mesiace. Neznamená to však, že po uplynutí tejto doby prestane výrobok fungovať (pri zaobchádzaní v súlade s Návodom na obsluhu zostane tanečná podložka spravidla funkčná niekoľko rokov). Táto doba iba vymedzuje garanciu bezchybnosť výrobku, keď možno (ak bola podložka používaná v súlade s Návodom na obsluhu) reklamovať aj chyby spôsobené bežným opotrebovaním (napríklad nefunkčnosť snímačov, poškodenie povrchu tanečné podložky, zipsov apod.). Po uplynutí tejto lehoty možno reklamovať len výrobné chyby.

FULL SERVICE

Garancia výmeny 18 mesiacov - V tomto predajnom režime garantujeme vysokú životnosť tanečné podložky. Neznamená to však, že po uplynutí uvedenej doby prestane výrobok fungovať (pri šetrnom zaobchádzaní v súlade s návodom na obsluhu zostane tanečná podložka funkčné niekoľko rokov). Táto doba iba vymedzuje garanciu bezchybnosť výrobku, keď možno (ak bola podložka používaná v súlade s návodom na obsluhu) reklamovať aj chyby spôsobené bežným opotrebením (napríklad nefunkčnosť snímačov, poškodenie povrchu tanečné podložky, zipsov apod.). Po uplynutí tejto lehoty možno reklamovať len výrobné chyby.


Parametre

Délka kabelů v cm: 180

Kompatibilita: USB

Konektor: USB

Počet aktivních polí: 10

Počet šipek: 8

Povrchové provedení: umělohmotná tkanina, vyztužené šipky

Protiskluzový podklad: ano

Typ taneční podložky: Profi Dance Pad