Košík je prázdny
Kategória tovaru

Otofin ušný roztok 100ml


OTOFIN ušný lotio rozpúšťa ušný maz, čistí vonkajší zvukovod psa alebo mačky, zanecháva vláčnu pokožku a príjemnú…
Vaša cena 9,40
Vaša cena bez DPH 7,83
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Podrobný popis

OTOFIN ušný lotio rozpúšťa ušný maz, čistí vonkajší zvukovod psa alebo mačky, zanecháva vláčnu pokožku a príjemnú vôňu. Jeho pravidelné používanie napomáha udržiavať uši čisté a zdravé. Svojím zložením zodpovedá súčasným požiadavkám na kompozíciu prípravkov určených na efektívne a bezpečné výplachy a čistenie uší psov a mačiek.

Účinné látky sú získané z prírodných drog, ktoré sa okrem vynikajúceho antiseptického efektu vyznačujú svojou bezpečnosťou. Nechtík, levanduľa, bazalka a propylénglykol sú známe svojou schopnosťou redukovať počty baktérií a kvasiniek; pôsobí tiež proti niektorým vírusom a roztočom. Nechtík a alfa-bisabolol majú preukázaný upokojujúci a protizápalový efekt.

Zloženie:

Propylénglykol 40,0 g; (±) - alfa-bisabolol 100 mg; Tekutý nechtíkový extrakt liehový 3,0 g; levanduľová silica 100 mg; bazalková silica 280 mg; glyceromakrogol-7- kokoát; regulátor kyslosti; dihydrát edetanu disodného, regulátor penivosti, čistená voda.

Podanie a dávkovanie:

Jednoduché použitie prípravku OTOFIN ušné lotio umožňuje dostatočne dlhý a elastický aplikátor, pomocou ktorého je možné roztok aplikovať dostatočne hlboko do zvukovodu.

Zvukovod je potrebné vyplniť roztokom a opatrne masírovať, nadbytok tekutiny je možné odsať vatou alebo tampónom. Roztok by mal chvíľu vo zvukovode pôsobiť, potom môže zviera roztok a uvoľnený maz vytrepať. Zvyšok prípravku je možné opäť odsať tampónom, zrumen je možné vytrieť gázou alebo tampónom. Vatové tyčinky nepoužívajte!

Pokiaľ je zvukovod silne znečistený, aplikujte opakovane.


Parametre

Určeno pro zvíře: Kočka, Pes