Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey PLIER PRO Skladacia trojkolka detská so svietiacimi kolieskami, ružová


Detská skladacia trojkolka Spokey PLIER II: - jej ovládanie je veľmi jednoduché - stačí sa len nakloniť a pootočiť riadidlami v smere jazdy; - má výškovo nastaviteľné riadidlá, vďaka čomu porastie …
Vaša cena 60,40
Vaša cena bez DPH 50,33
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v utorok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Detská skladacia trojkolka Spokey PLIER PRO:

- jej ovládanie je veľmi jednoduché - stačí sa len nakloniť a pootočiť riadidlami v smere jazdy
- má výškovo nastaviteľné riadidlá , vďaka čomu porastie spolu s vašim dieťaťom . Optimálne tak prispôsobíte výšku kolobežky podľa potrieb vašej ratolesti
- ľahká, stabilná a maximálne bezpečná trojkolka , ktorá prináša veľa zábavy. Má kolieska, ktoré počas jazdy svietia – 2 vpredu a jedno dvojité vzadu
-
je určená pre deti vážiace menej ako 50 kg

Balančná trojkolka Spokey PLIER PRO je skvelou voľbou pre deti, ktoré sa chystajú urobiť prvé kroky vo svete športu. Je vyrobená z ľahkých a odolných materiálov, vďaka čomu je veľmi bezpečná a ľahko ovládateľná - uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. PLIER PRO sa ovláda balansovaním tela, vďaka čomu umožňuje vášmu dieťaťu trénovať udržiavanie rovnováhy a zároveň naučí vaše dieťa, ako sa správne správať na ceste. Ovládanie tejto trojkolky je veľmi jednoduché - na zatočenie postačí, keď dieťa prenesie váhu na jednu stranu a stočí tým smerom aj riadidlá.

Balančný systém riadenia

Pokiaľ ešte vaše dieťa nestálo na kolobežke, nemusíte sa ničoho báť! Každé dieťa si ľahko poradí s jednoduchým mechanizmom balančnej trojkolky Spokey PLIER PRO. Ovládanie kolobežky prenesením váhy tela správnym smerom je nesmierne jednoduché. Je to ten najlepší spôsob, ako pripraviť dieťa na neskorší prechod na klasickú kolobežku – rozvíja u vašich detí lásku k športu a prináša mnoho zábavy!

Nastaviteľné riadidlá

Balančná trojkolka Spokey PLIER PRO má výškovo nastaviteľné riadidlá (od zeme 78-85-91 cm ), vďaka čomu sa nemusíte báť, že vaše dieťa z trojkolky rýchlo vyrastie. Výšku kolobežky ľahko prispôsobíte výške vašej ratolesti, vďaka čomu vám trojkolka poslúži viac sezón.

Ľahká, skladná, a predovšetkým bezpečná trojkolka

Model PLIER PRO má jedinečnú funkciu skladania riadidiel , ktorá uľahčuje transport a skladovanie trojkolky. Je veľmi ľahká (3,14 kg), vďaka čomu ju dokážu prenášať aj deti. Balančnú trojkolku PLIER PRO si môžete vziať doslova kamkoľvek so sebou! Spokey PLIER PRO je veľmi kompaktný, nezaberá veľa miesta, takže sa ľahko zmestí do kufra, výťahu alebo autobusu. Balančná trojkolka Spokey PLIER PRO je určená pre deti od 2 rokov s hmotnosťou do 50 kg.

Ešte väčšia zábava so svietiacimi kolieskami

Kombinácia skvelej zábavy a fyzickej aktivity? Balančná trojkolka Spokey PLIER PRO je riešenie, vďaka ktorému sa vaše dieťa bude učiť udržiavať rovnováhu a rozvíjať správnu motorickú koordináciu a zároveň sa pri tom bude skvele baviť! Trojkolka PLIER PRO bola vyrobená tak, aby bola stabilná a ľahko ovládateľná.

2 kolieska vzadu a 2 vpredu , ktoré počas jazdy svietia! Nielen že priťahujú pozornosť, ale taktiež veľmi dobre absorbujú vibrácie spôsobené jazdou po nerovnom povrchu, a zároveň sú veľmi odolné voči mechanickému poškodeniu. Pri balančnej trojkolke Spokey PLIER PRO je zadné koliesko nahradené 2 , čo zvyšuje stabilitu a pohodlie počas jazdy. Trojkolka je vybavená nožnou brzdou , na ktorú stačí iba šliapnuť, aby trojkolka zastavila.

Balančná trojkolka je skvelým nápadom na darček pre deti. Je veľmi bezpečná a pohodlná. Mäkké rukoväte riadidiel vyrobené z TPR majú protišmykové vlastnosti, vďaka čomu si môžete byť istí, že ruky vašu ratolesti počas jazdy zostanú na svojom mieste.

Parametre:
materiál riadidiel: hliník
materiál dosky: nylon
materiál rukovätí: TPR
brzda: PP
predné kolieska: 118 x 24 mm, PU/LED
zadné koliesko: 2x 80 x 24 mm, PU/LED
doska: protišmyková
rozmer trojkolky: 57 x 24 x 81 cm
rozmer po zložení: 62 x 24 x 18 cm
úžitková plocha dosky: 32 x 13 cm
výška riadidiel od dosky: 72 – 78 – 85 cm
výška riadidiel od zeme: 78 – 85 – 91 cm
šírka riadidiel: 24 cm
dĺžka rukoväte: 11 cm (úžitková plocha: 7 cm)
skladacie: áno
brzda: nožný
hmotnosť: 3,14 kg
norma: EN 71

vhodná pre užívateľov:
výška: cca 80 – 115 cm
vek: 2+
maximálna hmotnosť užívateľa: 50 kg

Informácie pre veľkoodberateľov:
balenie: 6 ks/kartón
možný predaj po 1 ks