Vážení zákazníci, ďakujeme za vaše objednávky. Prosíme vás o trpezlivosť pri ich doručení, robíme všetko pre to, aby sme ich doručili do Vianoc. Venujte prosím pozornosť dátumu odoslania, ktoré je uvedené pri tovare. Ďakujeme, tím Vrabciak.sk
| Vaša cena | 122,70 € |
| Vaša cena bez DPH | 99,76 € |
| Dostupnosť | Skladom 1 ks |
| Odosielame v utorok 6.1. | |
PoE Multi Net Protector RACK
AXON PoE MultiNET Protector je navrhnutý tak, aby poskytoval prepäťovú ochranu dátového prenosu v 10/100 Mbps ethernetových systémoch a je špeciálne navrhnutá na ochranu modemov, smerovačov a opakovačov, ktoré sú napájané na diaľku prostredníctvom technológie PoE, tj prenosový kábel.
V závislosti na prevedení má 4 alebo 12 nezávislých kanálov, ktoré zaisťujú ochranu signálneho a napájacieho vedenia v jednom zariadení. AXON PoE MULTINET Protector RACK obsahuje dve skupiny liniek v každom kanáli - dátové linky (linky 1-2, 3-6) a napájacie vedenie (linky 4 + 5, 7 + 8). Obaja sú chránené zvodičom prepätia, ktorý prepúšťa rázovú energiu do zeme a zároveň chráni vedenie v jednotlivých pároch vodičov. Za účelom zvýšenia nosnosti napájacieho obvodu, linka 4 skratuje s linkou 5, ako aj vedenie 7 s linkou 8.
V AXON PoE MULTINET Protector RACK je vložený do kovovej skrine, ktorá zaručuje vysokú odolnosť voči rôznym mechanickým poškodeniam a zaisťuje tienenie celého ochranného obvodu.
AXON PoE MULTINET Protector RACK je v kovovom kryte, ktorý je určený na montáž do 19-palcových skríň.
AXON PoE MULTINET Protector RACK je dodávaný aj s držiakom do 19 palcových skríň.