LG 32LQ630B LED TV
LED TV LG 32LQ630B Operačný systém WebOS Smart TV Procesor α5 Gen5 AI Uhlopriečka 32" (80 cm) Rozlíšenie HD 1366×768 px Obraz Active HDR (HDR10 PRO, HLG PRO) Frekvencia panela 60 / 50 Hz Podsvietenie Direct
Vaša cena 199,70
Vaša cena bez DPH 162,36
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
LED TV LG 32LQ630B Operačný systém WebOS Smart TV
Procesor α5 Gen5 AI Uhlopriečka 32" (80 cm) Rozlíšenie HD 1366×768 px Obraz Active HDR (HDR10 PRO, HLG PRO) Frekvencia panela 60 / 50 Hz Podsvietenie Direct LED Upscaling rozlíšenie Dynamické farby