Košík je prázdny
Kategória tovaru

Tanečná podložka X-PAD, Basic Dance Pad, PlayDance edition


Doprava zadarmo

Najkvalitnejšie základné tanečná podložka bez výplne pre pripojenie k PC na trhu - s možnosťou prehľadného využitia šípok do štandardných aj diagonálnych smerov.  

Vaša cena 35,60
Vaša cena bez DPH 29,67
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

  X-PAD Basic Dance Pad je základná tanečná podložkou bez výplne pre pripojenie k PC.  

 1. Základná tanečná podložka bez výplne pre začiatočníkov a mierne pokročilých hráčov. Tenká a veľmi skladná varianta podložky. Vyrobené z veľmi odolných protišmykových materiálov.
 2. Vhodná pre deti od 4 rokov i dospelých. Deti už nebudú pri PC sedieť, ale pohybovať sa.
 3. Jednoduchá automatická inštalácia aj USB zapojenie, verzia s 8 šípkami (možno použiť i diagonálne šípky).
 4. Výborná zábava a pohyb na doma aj rôzne akcie a večierky.
 5. Licencia tanečné hry PlayDance a songy súčastí. Iba pripojíte podložku k PC, zapnete program a môžete začať s pohybom.

Hra má mnoho nových unikátnych funkcií a ovládacích prvkov, ktoré doteraz žiadna z dostupných tanečných hier neponúkala. Ovládanie hry je intuitívne a prehľadné ako pre úplných začiatočníkov, tak pre pokročilých, ktorí od tanečnej hry vyžadujú viac než len hudbu a šípky. Samozrejmosťou je moderný grafika a nadčasový dizajn, ktorý v súčasnosti postrádajú všetky zastarané tanečné hry. K tejto verzii hry je možné pripojiť až 8 tanečných podložiek naraz.


X-PAD Basic Dance Pad je pre tých, ktorí chcú tanečnú podložku vyskúšať a zaskákať si ľahké a stredne ťažké skladby.

Veľmi kvalitné a zároveň jeden z najlacnejších softpadu (mäkkých tanečných podložiek) na trhu. Tento softpad je veľmi ľahký a skladný. Možno ho jednoducho zložiť, upratať alebo preniesť na iné miesto.

Táto podložka nie je vhodná pre pokročilejších hráčov, pretože nemá vystužené šípky. To u ťažších skladieb zhoršuje orientáciu - pokročilejším hráčom odporúčame tanečnú podložku X-PAD, Extreme Dance Pad.

Tanečná podložka X-PAD BASIC je šport, tanec, ale predovšetkým zábava, ktorú možno prevádzkovať v podstate kdekoľvek. Je vhodná pre človeka akéhokoľvek veku, ktorý má doma PC. Tanečná podložka je netradičným darčekom, ktorý prekvapí, poteší a zároveň pozitívne pôsobí na telo i myseľ. Je to skvelý spôsob aktívneho odpočinku bez nutnosti opúšťať domov či prácu. Iba pripojíte podložku k počítaču, zapnete program a môžete začať s pohybom. Čaká vás príjemné zlepšovanie kondície, pálenie prebytočných kalórií, spevňovanie dolnej polovice tela, ale hlavne pestrý svet hudby a tanečných krokov, ku ktorým nepotrebujete vrodený rytmus v tele!

Kúpte tento atraktívny darček vašim deťom. Teraz už nebudú pri PC sedieť, ale pohybovať sa. Poskytnete im dlhotrvajúci zábavu, ktorú môžu zdieľať s vami aj so svojimi kamarátmi. Zažijú radosť z aktívneho pohybu, kedy sa budú postupne zlepšovať a zábavnou formou rozvíjať koordináciu, postreh, cit pre rytmus, ale aj celkovú kondičku.


Kompatibilný s PC (USB), vhodné pre použitie so všetkými tanečnými simulátory (napr. Crypt of the NecroDancer). Nie je potrebný žiadny driver (Plug & Play).


K podložke je tiež priložená tanečná hra StepMania 3.9 (pre Windows). Súčasťou je aj legálna hudba (213 piesní rôznych žánrov), rovnako ako Inštalátor DDR, ktorý za vás prevedie všetky nastavenia programu PlayDance, StepMania, pripraví podložky na okamžité použitie a ak budete chcieť, stiahne vám automaticky ďalšiu legálnu hudbu z internetu ZADARMO.

parametre:

 • licencie PlayDance Ultimate v hodnote 1499 Sk / 58 EUR v cene
 • kvalitné materiály pre dlhšiu životnosť
 • Podklad vyrobený z protišmykového materiálu
 • tenká a veľmi skladná varianta podložky
 • verzia s ôsmimi šípkami (je možné použiť i diagonálne tlačítka)
 • celkom 10 aktívnych polí
 • nie je potrebné žiadne externé napájanie - napájané priamo z herného zariadenia
 • tichá prevádzka (šípky sú pri stláčaní nehlučné)
 • Plug & Play (ľahké zapojenie do PC)
 • USB pripojenie (Windows ™ PC / Linux)

Parametre

Délka kabelů v cm: 180

Kompatibilita: USB

Konektor: USB

Počet aktivních polí: 10

Počet šipek: 8

Povrchové provedení: umělohmotná tkanina

Protiskluzový podklad: ano

Garance výměny při běžném opotřebení (měs.) (měsíce): 18

Typ taneční podložky: Basic Dance Pad, PlayDance edition