| Vaša cena | 27,20 € |
| Vaša cena bez DPH | 22,11 € |
| Dostupnosť | Skladom 3 ks |
| Odosielame vo stredu | |
Bezdrôtový tepelný detektor s inteligentným algoritmom na spoľahlivú detekciu požiaru v náročných prostrediach.
Pokročilý tepelný detektor je špeciálne navrhnutý pre kontinuálne monitorovanie abnormálnych teplôt pomocou presného termistora . Spúšťa alarm pri dosiahnutí prednastavenej teploty v rozsahu 54 °C až 65 °C podľa triedy A1 . Je ideálny pre dymové, prašné alebo vlhké prostredia, kde by dymové detektory mohli spôsobovať falošné poplachy – napríklad kuchyne s kuchynskými výparmi, pôdy, garáže alebo kotolne.
Detektor je vybavený nevymeniteľnou batériou s výdržou až 10 rokov , a poskytuje tak nepretržitú ochranu po celú dekádu. Bezdrôtové prepojenie umožňuje vytvorenie siete až 24 zariadení , ktoré pri detekcii požiaru spustia alarm súčasne na všetkých pripojených jednotkách v dosahu až 1000 metrov .
Pokročilá LED signalizácia
Zelená LED dióda bliká raz za minútu v pohotovostnom režime, červená LED bliká raz za sekundu pri alarme a raz za minútu pri poruche. Umožňuje jednoduchú identifikáciu stavu zariadenia na prvý pohľad.
Inteligentné stlmenie a testovanie
Funkciu stlmenia na 9 minút je možné aktivovať centrálnym tlačidlom alebo IR diaľkovým ovládačom. Vstavaná testovacia funkcia umožňuje pravidelnú kontrolu funkčnosti bez nutnosti vystavenia vysokej teplote.
Robustná konštrukcia
Puzdro z materiálu PC+ABS v bielej farbe odoláva prevádzkovým teplotám -10 °C až +55 °C pri vlhkosti až 95 % RH.
ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA
Typ detektora: tepelný, trieda A1
Rozsah detekcie: 54 až 65 °C (129 až 149 °F)
Senzor: termistor so vzorkovaním každých 10 sekúnd
Hlasitosť alarmu: ≥ 85 dB(A) na 3 metre
Bezdrôtová frekvencia: 868 MHz
Dosah signálu: až 1000 metrov v otvorenom priestore
Prepojenie: až 24 zariadení v sieti
Napájanie: 3V CR123A lítiová batéria (nevymeniteľná)
Životnosť batérie: 10 rokov
Prevádzková teplota: -10 °C až +55 °C
Rozmery: 93,8 × 93,8 × 46,9 mm
Hmotnosť: 115 g
Montáž: stropná
Certifikácia: CE, UKCA, BS 5446-2:2003