Košík je prázdny
Kategória tovaru

Neudosan Neudorff AF - 250 ml rozprašovač


Prípravok proti voškám, roztočom a molicím. Ako účinnú látku obsahuje soli prírodných mastných kyselín, ktoré sa rýchlo odbúravajú.
Vaša cena 10,10
Vaša cena bez DPH 8,42
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Účinná látka: Draselná soľ prírodných mastných kyselín - 10,2 g

Popis a pôsobenie:
Neudosan AF obsahuje ako účinnú látku soli prírodných mastných kyselín, ktoré sa v prírode rýchlo odbúravajú. Účinná látka nezostáva vo vzduchu uzavretého priestoru. Vhodné aj na hydroponické pestovanie. Neudosan AF je jednopercentný roztok pripravený na okamžité použitie v domoch aj záhradách. Účinkuje iba na tých škodcov, ktorí sú prípravkom zasiahnutí, preto je potrebné rastliny roztokom dôkladne postriekať (až do skanutia) aj na rube listov. Najúčinnejšia je aplikácia pri nižších teplotách, napríklad ráno alebo neskoro večer, keď nie sú dospelí ľudia tak aktívni.
Účinkuje na:

  • OKRASNÉ RASTLINY vrátane okrasných DREVÍN: proti savým škodcom aj na ihličnanoch (okrem stromovníc a vlnatiek) a roztočcom vo voľnej pôde, proti roztočcom a moliacim pod sklom.
  • ZELENINA: proti savému hmyzu na plodovej zelenine (okrem vošky kapustovej a molici), na zelenine listovej, stonkovej a plodovej vo voľnej pôde. Proti savým a žravým škodcom na listovej zelenine, šalátovej čakancii a bylinkách pod sklom. Proti savému hmyzu na hlúbovej, koreňovej a buľvovej zelenine vo voľnej pôde aj pod sklom. Proti voškám, roztočcom a moliciam na plodovej zelenine pod sklom.
  • OVOCIE: proti savému hmyzu na kôstkovinách, jadrovinách, bobuľovinách a jahodníku vo voľnej pôde (okrem vlnatky krvavé a štítenky zhubné).
Ochranná lehota:
Žiadna.

Dávkovanie:
Proti roztočcom a moliacim sa aplikujú v intervaloch 7 dní 3 postreky, max. však 5.


Parametre

Velikost balení: 250 ml

Typ: rozprašovač

Určení: na mšice