Záložný zdroj MHPower MPU700-12, UPS, 700W, čistá sínus
Záložný zdroj MHPower MPU-700-12, UPS, 700W, čistý sínus, 12V Funkcia : Pri napájaní zo siete sú napájané pripojené spotrebiče priamo zo siete, externý akumulátor je dobíjaný, pri výpadku siete zdroj automaticky …
Vaša cena 127,30
Vaša cena bez DPH 103,50
Dostupnosť Skladom 2 ks
Odosielame zajtra
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
Záložný zdroj MHPower MPU-700-12, UPS, 700W, čistý sínus, 12V
Technické parametre:
Maximálny menovitý výkon: 700W Maximálna kapacita: 1000VA Napätie batérie 12 V Nabíjací prúd 10 A Nabíjacie napätie: 13,8V +/- 0,5V AC vstupná frekvencia: 45 Hz ~ 65 Hz Rozsah výstupného napätia napäťového regulátora AVR 240 V, Menič 230 V (+ - 3%) Frekvencia na výstupe UPS napätie 50 Hz (+ - 0,5 Hz) Ochrana proti preťaženiu (napájanie z batérie): V prípade preťaženia 110% - 130% výkonu dôjde do 30 sekúnd vypnutie výstupu. Pokiaľ je preťaženie väčšie ako 130% dôjde k prerušeniu napájania na výstupe okamžite. Ochrana proti preťaženiu (napájanie zo siete): Prístroj varuje pred preťažením až do prepálenej poistky.
Fyzické charakteristiky:
Prevádzková vlhkosť 10% RH ~ 90% RH Prevádzková teplota 0 ~ 40 ° C Rozmer produktu: 350 mm x 145 mm x 210 mm Rozmery prepravného obalu: 410 mm x 195 mm x 270 mm Hmotnosť produktu: 6,6 kg Hmotnosť prepravného obalu: 0,5 kg Hmotnosť celkom: 7,1 kg Farba: čierna
Popis produktu:
Maximálny trvalý výkon 700W Integrovaný nabíjač 10A max Robustné celokovové prevedenie Káble pre pripojenie externého akumulátora 0,8m Automatické prepnutie pri výpadku siete, automatické dobíjanie externého akumulátora Pre 12V externý akumulátor 50-150Ah Kompaktné rozmery
POZOR! Záložný zdroj (UPS) funguje iba vtedy, keď je pripojený k externej batérii. Nemal by byť používaný bez pripojenia batérie. Po pripojení akumulátora, zapojte hlavný napájací kábel do zásuvky (230V, 50 Hz) s uzemnením do siete. Na zadnej strane zdroja pripojíte zariadenie, ktoré chcete, aby fungovalo pri výpadku napájania. Postupujte podľa nasledujúceho poradia: pripojte batériu, pripojte hlavné napájanie a potom pripojte spotrebič (zariadenie) k záložnému zdroju (UPS). Pre zapnutie alebo vypnutie AC záťaže (zásuvok pre spotrebič), tak stlačte a podržte tlačidlo napájania (ON / OFF) po dobu cca 2 sekúnd.
Príklady použitia a doby zálohovania, vek batérie do dvoch rokov. :
Orientačná doba zálohy pre spotrebu 100W: záložný zdroj (UPS) s batériou 65 Ah bude pracovať 6,5 hodiny. záložný zdroj (UPS) s batériou 120 Ah bude pracovať 12 hodín. záložný zdroj (UPS) s batériou 150 Ah bude pracovať 15 hodín.
Orientačná doba zálohy pre spotrebu 200W: záložný zdroj (UPS) s batériou 65 Ah bude pracovať 3,25 hodiny. záložný zdroj (UPS) s batériou 120 Ah bude pracovať 6 hodín. záložný zdroj (UPS) s batériou 150 Ah bude pracovať 7,5 hodín.
Orientačná doba zálohy pre spotrebu 300W: záložný zdroj (UPS) s batériou 65 Ah bude pracovať 2,15 hodiny. záložný zdroj (UPS) s batériou 120 Ah bude pracovať 4 hodiny. záložný zdroj (UPS) s batériou 150 Ah bude pracovať 5 hodín.