Košík je prázdny
Kategória tovaru

Aktivátor tukov BIO-P2 100g


Prípravok na báze bioenzýmov určený k rozkladu tukov v odpadových systémoch. Prípravok rozkladá tuky na organické látky.
Vaša cena 3,30
Vaša cena bez DPH 2,75
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Popis a použitia:
Biologický prípravok na báze bioenzýmov určený k rozkladu tukov v odpadových systémoch. Prípravok rozkladá tuky na organické látky, ktoré potom už nemajú nevhodné vlastnosti tukov a tým sa predchádza ich usadzovaniu. Ďalej sa zabráni zrážaniu tukov na vnútorných stranách odpadových trubiek, tvrdnutie tuku v lapačoch tuku a upchatie vo vývodných odpadových systémoch. Prípravok výrazne obmedzuje zápach.

dávkovanie:
Obsah vrecúška rozpustite a rozmiešajte v 2 l teplej vody (30 - 40 ° C) a nechajte cca 15 - 30 min aktivovať za občasného miešania. Potom aplikujte na určené miesto. Je nutné, aby sa roztok na ošetrenom mieste zdržal min. 8 hodín. Prípravok odporúčame aplikovať v dobe najmenšieho prietoku vody daným odpadovým systémom, aby sa predĺžila doba zdržania (napr. Aplikovať večer alebo na víkend). Pri úplne upchatom potrubia je nutné najprv mechanické spriechodnenie. Je vhodné prípravok používať ako prevenciu. Rozmiešaný roztok použite max. Do 1 hod od začiatku prípravy.

  • 100g prípravku je určené pre jednu vpust (odpad)


Parametre

Velikost balení: 100g