Košík je prázdny
Kategória tovaru

Alavis Calming Extra silný 96g tbl 30


ALAVIS™ Calming je určený pre psov, ktorí vykazujú nervozitu, hyperaktivitu, úzkosť či reagujú na stres z prostredia.
Predaj ukončený

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

ALAVIS™ Calming je určený pre psov, ktorí vykazujú nervozitu, hyperaktivitu, úzkosť či reagujú na stres z prostredia. ALAVIS™ Calming obsahuje ojedinelé zloženie látok podporujúce vyrovnané správanie psov. ALAVIS™ Calming pomáha upokojiť bez toho, aby mal vplyv na osobnosť alebo aktivitu zvieraťa. Účinné látky obsiahnuté v prípravku ALAVIS™ Calming: Tiamín (vitamín B 1), C3 ® , L-Theanín. Tiamín Tiamín je vitamín B1, ktorý je nutnou súčasťou výživy a je rozpustný vo vode. Špecificky pôsobí na centrálnu nervovú sústavu a navodzuje upokojenie a zmiernenie úzkosti. Pri zvýšenom strese a námahe jeho potreba stúpa. Vzhľadom na to, že organizmus si tento vitamín neukladá, je potrebné, aby bol súčasťou potravy. C3 (Colostrum Calming Complex) ® C3 (Colostrum Calming Complex) ® je zmes - komplex kolostra. Je izolovaný z mliečnych bielkovín – kazeínu a je známy pre svoje upokojujúce účinky. L-Theanín L-Theanín je aminokyselina, ktorá priamym pôsobením v mozgu navodzuje stav hlbokej relaxácie bez pocitu ospalosti. Má upokojujúce účinky a je nápomocná v redukcii stresu a úzkosti. Pôsobí na nervovú sústavu na depresie a fóbie. Pomáha uvoľňovať myseľ a navodiť pocit pohody svojim účinkom na mozgové neurotransmitery dopamín a serotonín. Obsah účinných látok v jednej tablete:

Tiamín – 134 mg C3 ® – 22 mg L-Theanín – 21 mg

Pomocné látky: Pivovarské kvasnice, repkový olej, príchuť kuracej pečene, kyselina citrónová, glycerín, prírodné zmiešané tokoferoly (vitamín E), kyselina propiónová, patentovaná zmes: maltodextrín, alginát sodný a síran vápenatý, extrakt rozmarínu, oxid kremičitý olej. Dávkovanie:

Do 25 kg hmotnosti psa - 1 žuvacia tableta denne. 25-45 kg hmotnosti psa - 2 žuvacie tablety denne. nad 45 kg hmotnosti psa - 3 žuvacie tablety denne.

V období zvýšeného stresu je bezpečné dvojaké alebo trojaké zvýšenie uvedenej dávky podľa potreby. Odporúčame podávať pol hodiny až hodinu pred predpokladaným stresom. Spôsob použitia: Tablety sa podávajú denne alebo podľa potreby podľa odporúčaného dávkovania. Tablety majú príchuť kuracej pečene a zvieratá ich prijímajú ako maškrtu. Dĺžka užívania: Nie je časovo obmedzená. Pri dlhodobom podávaní neboli zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky. LEN PRE ZVIERATÁ! Prípravok nie je náhradou veterinárnej starostlivosti a liečiv odporúčaných veterinárnym lekárom.


Parametre

Určeno pro zvíře: Pes