Košík je prázdny
Kategorie zboží

Biomin / Orgamin - čučoriedky 1 kg


Biominerální hnojivo s rohovinou na čučoriedky a ostatné kyslomilné rastliny.
Vaša cena 4,70
Vaša cena bez DPH 3,92
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

zloženie: N 12%, P 6%, K 9%, Mg 2,5%

Popis:
Biomin na čučoriedky a ostatné kyslomilné rastliny je výdatné, ekologicky priaznivé organicko-minerálne hnojivo, ktorého významnou zložkou je drvená rohovina. Táto prírodná surovina je zvlášť cenená pre obsah organicky viazaného dusíka, ktorý sa pôsobením pôdnych mikroorganizmov uvoľňuje postupne, takže je rastlinami maximálne využitý po dlhšie vegetačné obobí. V optimálnom pomere sú v tomto hnojive zastúpené i ostatné zdroje živín, potrebná nová k harmonickému vývoju, rastu, kvitnutia a dosiahnutie bohaté úrody čučoriedok, brusníc a ďalších kyslomilných plodín, pestovaných na záhradkách.

použitie:
Hnojenie BIOMIN na čučoriedky a ostatné kyslomilné rastliny sa vykonáva na začiatku vegetácie (cca apríl), kedy sa rovnomerne rozhodí a potom zapraví do pôdy.

dávkovanie:

  • 80 - 100 g / m2 (0,8 - 1,0 kg / 10 m2)
Pri aplikácii priamo k rastline (okolo rastliny) použite ako odmerku napr. Starú polievkovú lyžicu. Optimálne výživová dávka sú asi 3 polievkové lyžice k jednej rastline. Postup hnojenie je odporúčané počas vegetácie (cca júl) opakovať. Pri rozmetanie hnojiva postupujte opatrne, aby nedošlo k poškodeniu koreňového systému rastlín. Ideálne je zakryť potom okolie rastliny primeranú vrstvou zeminy, rašeliny prípadne mulčovacej kôry. Následne odporúčame rastliny dostatočne zaliať. Pri ponechaní hnojiva na povrchu substrátu dochádza taktiež k pozvoľnému uvoľňovaniu živín, ale s menším efektom využitia všetkých kvalitatívnych vlastností, ktoré hnojivo BIOMIN na čučoriedky ponúka.


Parametre

Produktová skupina: hnojivo biomin

Velikost balení: 1 kg

Typ: BIOMIN

Určení: na borůvky 1kg