Košík je prázdny
Kategorie zboží

Biomin / Orgamin - jahody 2,5 kg


Biominerální hnojivo s rohovinou na jahody a ostatné drobné ovocie.
Bežná cena 11,90
Ušetríte 26,92 %
Vaša cena 8,70
Vaša cena bez DPH 7,25
 
Dostupnosť skladom
viac ako 10 ks
odoslanie
utorok 6.12.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

zloženie: N 8%, P 8%, K 10%, Mg 3%

Popis:
Biomin na jahody a ostatné drobné ovocie je výdatné, ekologicky priaznivé organicko-minerálne hnojivo, ktorého významnou zložkou je drvená rohovina. Táto prírodná surovina je zvlášť cenená pre obsah organicky viazaného dusíka, ktorý sa pôsobením pôdnych mikroorganizmov uvoľňuje postupne, takže je rastlinami maximálne využitý po dlhšie vegetačné obobí. V optimálnom pomere sú v tomto hnojive zastúpené i ostatné zdroje živín, potrebných k harmonickému vývoju, a zdravému rastu jahôd a ostatného drobného ovocia.

použitie:
Hnojenie BIOMIN na jahody a ostatné drobné ovocie sa vykonáva na začiatku vegetačného obdobia (cca apríl), kedy sa rovnomerne do medziriadkov rozhodí a potom zapraví do pôdy.

dávkovanie:

  • 50 - 80 g na m 2 (0,5 - 0,8 kg / 10 m 2).
Pri ponechaní hnojiva na povrchu substrátu dochádza taktiež k pozvoľnému uvoľňovaniu živín, ale s menším efektom využitia všetkých kvalitatívnych vlastností, ktoré hnojivo BIOMIN na čučoriedky ponúka. Pri aplikácii priamo k rastline alebo jej bezprostrednému okoliu, použijeme ako odmerku napr. Starú polievkovú lyžicu. Optimálna výživová dávka je zhruba polovica polovica polievkové lyžice k jednej rastline. Pri výsatbě jahody (august - september) a taktiež pri aplikácii hojivé aj k iným rastlinám - drobné ovocie (maliny, černice, ríbezle ...) možno použítz rovnaké dávky ako na začiatku vegetačného obdobia.


Parametre

Produktová skupina: hnojivo biomin

Velikost balení: 2,kg

Typ: BIOMIN

Určení: na jahody 2,5kg