Košík je prázdny
Kategorie zboží

Biomin / Orgamin - ruža 1 kg


Biominerální hnojivo s rohovinou na ruže a trvalky.
Vaša cena 4,70
Vaša cena bez DPH 3,92
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

zloženie: N 9%, P 4%, K 8%, Mg 3%

Popis:
Biomin na ruže a trvalky je výdatné, ekologicky priaznivé organicko-minerálne hnojivo, ktorého významnou zložkou je drvená rohovina. Táto prírodná surovina je zvlášť cenená pre obsah organicky viazaného dusíka, ktorý sa pôsobením pôdnych mikroorganizmov uvoľňuje postupne, takže je rastlinami maximálne využitý po dlhšie vegetačné obobí. V optimálnom pomere sú v tomto hnojive zastúpené i ostatné zdroje živín, potrebná nová k harmonickému vývoju, rastu a bohatého kvetetení ruží a trvaliek.

použitie:
Hnojenie Biomin na ruže a trvalky sa vykonáva na začiatku vegetácie (koniec marca - apríl), kedy sa rovnomerne na plochu rozhodí a potom zapraví do pôdy.

dávkovanie:

  • Ruže: 40 - 60 g na m2 (0,4 - 0,6 kg / 10 m2).
  • Trvalky: 30 - 50 g na m2 (0,3 - 0,5 kg / 10 m2).
Pri ponechaní hnojiva na povrchu substrátu dochádza taktiež k pozvoľnému uvoľňovaniu živín, ale s menším efektom využitia všetkých kvalitatívnych vlastností, ktoré hnojivo BIOMIN na ruže a trvalky ponúka. Pri aplikácii priamo k rastline (okolo rastliny) použijeme ako odmerku napr. Starú polievkovú lyžicu. Optimálna výživová dávka pre ruže je zhruba polovica polievkové lyžičiek k jednej rastline a pri aplikácii k trvalkám asi štvrtina polievkové lyžice k jednej rastline. Hnojenie možno počas vegetácie (cca júl) opakovať.


Parametre

Produktová skupina: hnojivo biomin

Velikost balení: 1 kg

Typ: BIOMIN

Určení: na růže 1kg