Košík je prázdny
Kategória tovaru

Boosty VO pst 15ml


BOOSTY VO je nutrične obohatené mledzivo vo forme orálnej pasty určené na doplnenie energie pre malé a podvyživené teľatá BOOSTY VO obsahuje: - Rýchlo …
Vaša cena 13,60
Vaša cena bez DPH 11,33
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

BOOSTY VO je nutrične obohatené mledzivo vo forme orálnej pasty určenej na doplnenie energie pre malé a podvyživené teľatá

BOOSTY VO obsahuje:

  • Rýchlo energeticky vstrebateľné triglyceridy, esenciálne mastné kyseliny a glukózu, ktoré sú pre teľatá okamžite použiteľné a ktoré nahrádzajú energiu stratenú pri pôrode.
  • Mledzivo, ktoré teľatá potrebujú v priebehu prvých hodín života, aby boli schopné čeliť chorobám.
  • Baktérie mliečneho kvasenia (SF68) zaisťujú dobrú vyváženosť črevnej mikroflóry a sú prevenciou hnačiek. SF68 sa usadí v črevách a tým pomáhajú vylúčiť E. coli, salmonelu a ďalšie potenciálne patogény.
  • Kompletný súhrn vitamínov (vitamíny A, D, B1, B2, B6, B12, PP, C) zlepšuje fyzickú kondíciu a schopnosť sania, najmä vitamín C je dôležitý pre odolnosť voči stresu.
  • Železo vo forme sufátu: železo v prípravku BOOSTY'VO je viazané na molekulárny energetický nosič a ktoré je vďaka absorpčnej schopnosti žalúdočnej steny biologicky dostupné v priebehu niekoľkých minút
  • Rastlinné extrakty z bicykla a guarany stimulujú aktivitu a znižujú riziko úmrtnosti

BOOSTY VO je rýchlo a ľahko použiteľný (nevyžaduje miešanie), ľahká bezozbytková aplikácia

Zloženie:

rýchlo sa absorbujúce triglyceridy, esenciálne mastné kyseliny, glokóza, kolostrum (mledzivo), baktérie mliečneho kvasenia (SF68), vitamíny A, D, B1, B2, B6, B12, PP, C), tonizujúce rastlinné extrakty (kolesá, guarana), železo (vo forme sulfátu), príchuť (sladká chuť)

Podanie a dávkovanie:

Zaveďte striekačku na koreň jazyka teľaťa a nechajte teľa prehltnúť. 1 striekačka čo najskôr po pôrode a opakujte po 5 hodinách. Pokiaľ je to nutné, opakujte druhý deň.


Parametre

Určeno pro zvíře: Skot