Košík je prázdny
Kategorie zboží

Bopon Elixír - duo univerzálny 35 ml BROS


Inovatívny dvojzložkové hnojivo pre výživu a rýchlu regeneráciu okrasných rastlín, pestovaných doma i na balkónoch, ktoré obsahuje humínové kyseliny a fulvokyseliny.
Vaša cena 1,20
Vaša cena bez DPH 1,00
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Popis:

Inovatívny dvojzložkové hnojivo pre výživu a rýchlu regeneráciu okrasných rastlín, pestovaných doma i na balkónoch, ktoré obsahuje humínové kyseliny a fulvokyseliny. Obzvlášť odporúčame pre rastliny, ktoré trpia problémami ako: pomalý rast, nedostatočné kvitnutie, chradnúce koreňový systém, ale je vhodný aj pre zdravé rastliny, ako prevencia. Zelené kondicionéry s makroživinami dodáva základné živiny potrebné pre rast a kvitnutie a hnedý regenerátor je bohatý na humínové kyseliny, ktoré rastliny posilňujú a zmierňujú stres spôsobený ich presádzaním alebo nesprávnou starostlivosťou. Kombinácia kondicionéru a regenerátora obnovuje vitalitu rastlín, ich zdravý vzhľad a tiež krásne farby kvetov a listov. Aplikátor s dvoma segmentmi umožňuje dávkovanie správnej dávky hnojiva a regenerátora súčasne. K ich zmiešaniu dôjde až v zemine, čo uľahčuje vstrebávanie živín a ďalších látok rastlinami.

použitie:

Odlomte špičku aplikátora na vyznačenom mieste a vložte aplikátor do zeminy tak, aby mohol voľne vytekať. Aplikátor ponechajte zasunutý v zemine, kým nebude úplne prázdny. Pri pravidelnom zalievaní účinkuje po dobu až 4 týždňov, aj keď roztok vytečie do zeminy oveľa skôr.