Košík je prázdny
Kategorie zboží

Canvit Snacks Immunity 200g


Funkčné pochúťky pre psov s jahňacím mäsom pre rýchle naštartovanie imunity a urýchlenie rekonvalescencie a regenerácie v období choroby, po úrazoch i operáciách.
Vaša cena 3,20
Vaša cena bez DPH 2,67
 
Dostupnosť skladom
viac ako 10 ks
odoslanie
utorok 21.9.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Funkčné pochúťky pre psov s jahňacím mäsom pre rýchle naštartovanie imunity a urýchlenie rekonvalescencie a regenerácie v období choroby, po úrazoch i operáciách.

Masové maškrty Canvit Immunity sú určené pre každodenné podávanie u šteniat, dospelých psov i seniorov v náročných a stresových období života:
  • pre zvýšenie obranyschopnosti v krízových situáciách (prvej návštevy cvičisku, šteňa v novom domove, sezóna výskytu psincového kašľa, pes z útulku, stres z cestovania, sťahovanie atp.),
  • pre podporu tvorby protilátok a aktivácia imunitného systému pri vakcinácii, medikácii antibiotikami, odčervenie,
  • pre urýchlenie hojenia a rekonvalescencie pri chorobách, po úrazoch i operáciách,
  • pre zlepšenie regenerácie pri a po zvýšenej záťaži (športový výkon, vyčerpanie, pôrod, laktácie ...),
  • obohatené o omega 3 nenasýtené mastné kyseliny so silným protizápalovým účinkom,
  • Grain Free zloženie s vysokým obsahom jahňacieho mäsa je vhodné aj pre psov s citlivým zažívaním,
  • vyvinuté a testované veterinárnymi lekármi.
Maškrty sa podávajú sa priamo z ruky ako pochúťka pri výcviku alebo doplnok stravy kedykoľvek počas dňa. Mäsové snacky Canvit Immunity sú plnohodnotným zdrojom betaglukánov, prebiotík, spiruliny, vitamínov a nenasýtených mastných kyselín pre maximálnu podporu imunity u šteniat, dospelých psov i seniorov počas náročných životných období.

Odporúčaná denná dávka:
1 - 2 kocky na 1 kg váhy zvieraťa denne
Balenie 200g obsahuje cca 250 kociek a pre psa s váhou 10 kg vydrží na 25 dní. Mäkké mäsové pochúťky sú balené vo znovu uzatvárateľnom balení, ktoré je opatrené zipsom, aby sa zabránilo ich vysyschání. Kocky sa podávajú priamo z ruky ako maškrtu. Sú ideálnym doplnkom každenní stravy pre dospelých psov všetkých plemien, psov s citlivým zažívaním, starnúce psy i seniorov.

Zloženie: jahňa (15%), zemiaky, tekutý škrob, sledovať olej (5%), hydrolyzovaná kuracia pečeň, kolagén, pivovarské kvasnice (zdroj mann-oligosacharidov), sušená Spirulina (20 g / kg), sušený šípky (10 g / kg)

Analytické zložky: dusíkaté látky 17,0%, obsah tuku 7,5%, vlhkosť 17,0%, popol 3,5%, vláknina 1,5%.

10 kociek obsahuje: s dzajú kvasiniek (Betaglucan, MOS) 50 mg, Spirulina 200 mg, Šípek 100 mg, Omega 3 nenasýtené mastné kyseliny: (EPA, DHA) 200 mg

Balenie: 200 g / 250 kociek (balenie vydrží pre psa s hmotnosťou 10kg na 25 dní)

Kŕmny TABUĽKA:
Váha psa (kg) 1 5 10 20 30 40 <
Ks / deň 2 5 10 15 20 25 <

Pochúťky Canvit Immuno neobsahujú obilniny a sú bez geneticky modifikovaných surovín, bez chemických dochucovadiel, bez farbív a bez umelých aróm.