Košík je prázdny
Kategória tovaru

Catty Care Probiotiká pre mačky a mačiatka plv 100g


Probiotický komplex pre mačky a mačiatka. Prípravok Catty Care - optimálne zloženie a vysoká koncentrácia vytvára v čreve nepriaznivé …
Vaša cena 12,30
Vaša cena bez DPH 10,25
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Probiotický komplex pre mačky a mačiatka. Prípravok Catty Care - optimálne zloženie a vysoká koncentrácia vytvára v čreve nepriaznivé prostredie pre pôvodcov bakteriálnych črevných ochorení a bráni rozmnoženiu patogénnych baktérií. Prášková forma prípravku (bez chuti a bez zápachu) rozpustného v akejkoľvek tekutine alebo v krmive umožňuje ľahké podávanie. Prevencia a liečba črevných ochorení. Pri zažívacích problémoch. Obnova črevnej mikroflóry pri liečbe antibiotikami a po jej ukončení. Pri kožných ochoreniach a alergiách. Po chirurgických zákrokoch na tráviacom trakte. Po odčervení. Pri zmene druhu krmiva. Zloženie:

Lactobacillus acidophilus

HA 122

15%

Lactobacillus casei

HA 108

10%

Lactobacillus rhamnosus

HA 111

15%

Bifidobacterium bifidum

HA 132

15%

Bifidobacterium breve

HA 129

10%

Enterococcus faecium

HA 127

35%

Prídavné látky: Maltodextrín (excipient na udržanie bakteriálnej koncentrácie), kyselina askorbová (antioxidant 0,4 %). Koncentrácia: 1 miliarda živých baktérií v 1 gv dobe výroby. Neobsahuje mliečny cukor, nealergizuje. Dávkovanie: Preventívne 1x denne 1 g dospelým mačkám (0,5 g mačiatkam) s krmivom, poprípade rozpustiť v tekutine. Iné dávkovanie podľa odporúčania veterinárneho lekára. Antibiotická liečba: na začiatku liečby a minimálne 7 dní po jej ukončení. Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neobsahuje mliečny cukor, nealergizuje.


Parametre

Určeno pro zvíře: Kočka