Košík je prázdny
Kategorie zboží

Cunipic Parrots - Žako 3 kg


Cunipic žako 3 kg je kompletné krmivo bohaté na bielkoviny a aminokyseliny, špeciálne vyvinuté pre najvyššiu kvalitu krmiva pre veľké papagáje.
Predaj ukončený

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Cunipic žako 3 kg je kompletné krmivo bohaté na bielkoviny a aminokyseliny, špeciálne vyvinuté pre najvyššiu kvalitu krmiva pre veľké papagáje. Obsahuje 22 ingrediencií. Krmivo je bohaté na vitamíny A, B1, B2, B6, B12, D, E, K a obsahuje veľké zastúpenie rastlinných olejov; je obohatené vápnikom a podporuje zdravé a lesklé perie. Vitamíny sú do krmiva pridávané formou nástreku na jednotlivých zrníčkách, čím máte istotu, že vták vitamíny prijme.

zloženie:

Pásikavá slnečnica, svetlice farbiarsky, nelúpaná ryža, pohánka, ovos, kukurica, žlté proso, biela slnečnica, sója mungo, lesklice kanárska, arašidy (so šupkou), jačmeň, nahý ovos, ryža, extrudované peletky, šípky, konopné semienko, cédrové oriešky , grit z morských mušlí, tekvicové semená, svätojánsky chlieb, hrozienka, hrachové vločky, napučaná kukurica, žalúdočné kamienky, pomarančové aróma, vitamíny.

Analytické zložky:

Proteín 13,2%, obsah tuku 14,0%, vláknina 12,8%, popol 4,8%, vápnik 0,65%, fosfor 0,36%, vitamín A 5.000 mj / kg, vitamín D3 750 mj / kg, vitamín E 13 mg / kg.

Kŕmny návod:

Kŕmte podľa potreby a vždy zaistite čistú a čerstvú pitnú vodu. Krmivo môžete doplniť zeleninou, ovocím, vaječným krmivom a vtáčím gritom.


Parametre

Určeno pro zvíře: Ptáci