Košík je prázdny
Kategória tovaru

Darčeková sada šumivá bonboniera 4x30g - srdce


Načnite bonboniéru, vhoďte šumivé srdiečko do vane a užívajte si romantický kúpeľ plný krásnych chvíľ vo dvojici. Šumivá bonboniéra, plná srdiečkových bômb do kúpeľa, je skvelý darček z lásky ak …
Vaša cena 12,00
Vaša cena bez DPH 9,76
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame vo štvrtok 7.8.

Podrobný popis

Kozmetický balíček z lásky je sada plná šumivých a penivých bômb do vane v tvare srdca. Otvorte dvere do sveta relaxácie a romantiky s našou šumivou bonboniérou.

Každý kus tejto lahodnej kolekcie je ako obláčik radosti, ktorý sa rozplýva vo vani a poskytuje vám nezabudnuteľný zážitok plný lásky a harmónie. Ideálne pre tých, ktorí milujú luxusný kúpeľný zážitok. Skvelý darček na Valentín alebo na ľubovoľnú príležitosť z lásky.

Šumivá bonboniéra je kozmetická sada, ktorá obsahuje šumivé bomby do vane 4 x 30 g. Šumivé bomby Bohemia Gifts vyvíjame a vyrábame ručne v Českej republike zo surovín, extraktov a olejov najvyššej kvality šetrných k pokožke.

Všetky výrobky nechávame dôkladne dermatologicky testovať, nepoužívame parabény a ctíme potreby citlivejšej pokožky. Naša kozmetika je plne vegánska.

Použitie: Hustá, alebo len niekoľko našuchorených ostrovčekov na hladine? Intenzitu peny z šumivej bomby si môžete namiešať podľa svojho gusta! Najbohatšiu penu docielite, pokiaľ vhodíte bombu do prúdu teplej vody v pomere 100 g na 50 litrov kúpeľa. Po kúpeli sa nezabudnite osprchovať čistou vodou.

Napustite teplú vaňu. Vhoďte bombu do vane. Užívajte si kúpele a sledujte, ako sa váš stres postupne rozplýva... Užite si okamihy intenzívneho uvoľnenia s našou šumivou bonboniérou.

Zloženie: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Chloride, Polysorbate 20, Tapioca Starch, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Olive Oil Glycereth-8 Esters, Propylén Glycol, Rosa Canina Fruit Extract, Glycerín, Aqua, Rosa Centifolia Lactic Acid, Parfém, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, CI 16185, CI 14720